Aktualijos

Visuomenė kviečiama prisidėti prie migrantų krizės suvaldymo

Vidaus reikalų ministerija visuomenei pristato galimybes, kaip piliečiai, organizacijos ar įmonės gali prisidėti prie nelegalios migracijos krizės suvaldymo. Ministerijos internetinėje svetainėje pateikiamos finansinės paramos, aukojimo daiktais, priemonėmis, savanoriškos veiklos alternatyvos ir informacija, kur ir kokiu pagalbos klausimu reikia kreiptis.

Aukojant galima prisidėti prie „Laisvės TV“ akcijos „Laikykitės, pasieniečiai“ bei Lietuvos Raudonojo Kryžiaus, Carito, Maltos Ordino pagalbos tarnybos ir kitų nevyriausybinių organizacijų, kurios teikia humanitarinę pagalbą, veiklos. Taip pat šioms organizacijoms reikalinga parama įvairiais daiktais, buities, higienos priemonėmis. Savanoriauti kviečiama skirstant paramą, organizuojant užimtumą ar vertėjaujant. Visa informacija, į ką kreiptis norint prisidėti, skelbiama Vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje.

„Dėkojame visiems prisidedantiems ir siūlantiems savo pagalbą. Jau vykstantis nevyriausybinių organizacijų, verslo ir piliečių susitelkimas migracijos krizės akivaizdoje parodo, kokia mūsų valstybė yra vieninga ir stipri“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

 

Poreikis koordinuoti informaciją apie paramos galimybes atsirado, kai piliečiai ir įmonės panoro padėti ir nežinojo, į kokią atsakingą instituciją turėtų kreiptis. Iki šiol verslo įmonės ir piliečiai yra ne kartą reikšmingai parėmę institucijas ir nevyriausybines organizacijas.

Tikimasi, kad susisteminta informacija ir aktyviau komunikuojamos pagalbos galimybės į bendradarbiavimą įtrauks daugiau verslo įmonių bei aktyvių piliečių, o nelegalios migracijos krizė bendromis pastangomis bus įveikta lengviau.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Naujamiesčio/Vilkpėdės gyventojas
Naujamiesčio/Vilkpėdės gyventojas
1 mėnesį

Tai viską šioje šalyje turi daryti patys piliečiai – puiku, bet kam mums tada tokia vyriausybė, kuri tik privedė prie krizės (ir ne vienos) o spręsti jų pati nesugeba – tai ir taip visi migrantai yra išlaikomi už mūsų mokesčius!!!!!!! Baltarusiai, kurie nesugeba matyt nieko, tik vadina save “prezidente ir jos komanda” irgi išlaikomi už mūsų mokesčius, kad valdžia galėtų pasirodyti, kokie jie geradariai….

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button