Aktualijos

Vilniuje atsidarė didžiausias „Antėja“ diagnostikos centras

Sostinės moderniame biurų kvartale (Lvovo g. 37) atsidarė didžiausias „Antėja“ medicininės diagnostikos centras. Naujasis diagnostikos centras teikia gydymo ir tyrimų paslaugas visai šeimai. 15 metų laboratorinių tyrimų patirtį sukaupusi įmonė – „Antėja“ siūlo ne tik daugiau nei 3000 skirtingų tyrimų, bet ir įvairių sričių specialistų konsultacijas bei instrumentinius tyrimus vienoje vietoje.

Diagnostikos centro atidarymo šventėje, kuri vyko spalio 21 dieną, nuomonės formuotojai ir įžymybės turėjo progą išbandyti įvairiausias procedūras – nuo dantų balinimo iki kepenų echoskopijos. Asmeninis fitneso treneris Paulius Ratkevičius atliko fizinio pasirengimo tikrinimo testą, sveikos mitybos specialistei Vaidai Kurpienei lazeriu buvo pašalinti išsiplėtę kapiliarai, o nuomonės formuotojai Agnei Kulitaitei atlikta kepenų enchoskopija. Renginyje dalyvavo ir daugiau garsenybių, tokių kaip Ingrida Martinkėnaitė, Simona ir Mindaugas Lipniai, Remigijus Kančys, Loreta Kančytė ir kiti. Renginį vedė – Rolandas Mackevičius.

Visoms įžymybių atliktoms, taip pat kitoms diagnostikos centre teikiamoms gydytojų specialistų paslaugoms ir instrumentiniams tyrimams, centro atidarymo proga, skelbiama net 40 proc. nuolaida! Norite pasikonsultuoti su alergologu, neurologu, endokrinologu, kardiologu ar kitais specialistais? Planuojate atlikti magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimą, o galbūt pas ortopedą-traumatologą PRP injekcijas į skaudančius sąnarius? Būtent dabar šias ir daugelį kitų paslaugų „Antėja“ diagnostikos centre galite atlikti vienomis pigiausių kainų Vilniuje! 40 proc. nuolaida pasinaudoti bus galima iki 2021 metų pabaigos.

 

Naujasis diagnostikos centras pasižymi universalumu – prireikus specialisto pagalbos, šeimos gydytojas nukreips į ten dirbančius kardiologus, infekcinių ligų̨ gydytojus, chirurgus, vaikų pulmonologus, radiologus ar kitus specialistus.

„Plečiame savo paslaugų spektrą ir žengiame didelį žingsnį į platesnę tyrimų ir gydymo sritį. Siūlome modernią aplinką, universalias paslaugas, įvairių sričių specialistus – dar daugiau galimybių klientams. Diagnostikos centre atrasite virš 20 skirtingų gydytojų specializacijų, paslaugas teikia įvairiausių sričių vaikų ir suaugusiųjų gydytojai specialistai“, – teigia „Antėja“ medicinos direktorius, gydytojas Vytautas Dockus.

Pasak V. Dockaus, vienas didžiausių klinikos privalumų yra kruopščiai atrinkta medicinos profesionalų komanda, kurioje yra entuziastingo bei talentingo jaunimo, mokslo daktarų ir profesorių. 50-yje „Antėja” padalinių visoje Lietuvoje dirba beveik 600 darbuotojų. Įmonė investuoja į nuolatinį gydytojų tobulėjimą, mokymus ir konferencijas. „Lygiuojamės į moderniausias Vakarų Europos gydymo įstaigas ir laboratorijas. Mūsų specialistai išsiskiria aukščiausio lygio kvalifikacija, o įrangą perkame įvertinę naujausius mokslo pasiekimus. Siekiame išlaikyti aukščiausio lygio aptarnavimo kultūrą, taikome naujoves ir lygiuojamės į geriausias pasaulio medicinos praktikas“, – pasakoja gydytojas.

 

Dar vienas diagnostikos centro išskirtinumas yra medicininės įrangos ir technologijų inovacijos – visa įranga yra naujausia Lietuvoje, ji įsigyta atsižvelgiant į pažangiausius tyrimus ir rekomendacijas. „Centre atliekami įvairiausi instrumentiniai tyrimai – magnetinio rezonanso tomografija, rentgenologiniai, ultragarso ir širdies kraujagyslių ligų diagnostiniai tyrimai. Taip pat endoskopinės procedūros – gastrofibroskopija ir kolonoskopija. Didžiuojamės įsigiję moderniausią pasaulyje Cutera Excel V+ lazerį, skirtą estetinėms procedūroms. Kitais metais atidarysime ir dienos chirurgijos skyrių“, – teigia „Antėja“ medicinos direktorius, gydytojas Vytautas Dockus.

Be to diagnostikos centras vykdo ir švietėjišką veiklą – visuomenei skleidžia informaciją apie ligas, jų tyrimus ir prevenciją. Leidžia žurnalą, straipsnius ir dalijasi medicinos ekspertų komentarais.

„Klinikų Vilniuje yra daug, tačiau „Antėja“ išsiskiria patogia, lengvai pasiekiama lokacija ir multifunkcionalumu – visas reikiamas paslaugas rasite po vienu stogu. Tai kelia didelę pridėtinę vertę ir taupo klientų laiką. Daug skirtingų detalių klinikoje sukuria jaukumo jausmą – aplinka, darbuotojų bendravimo kultūra ir nuoširdus specialistų dėmesys “, – sako V. Dockus.

 

____________________________________________

Apie „Antėją“

2007 m. atidaryta „Antėja“ – Baltijos šalyse pirmaujanti laboratorinės diagnostikos įmonė, jungianti daugiau nei 50 paslaugų centrų visoje Lietuvoje. Įmonė atlieka daugiau nei 3000 kraujo ir kitų laboratorinių tyrimų. Viena pirmųjų akredituotų laboratorijų Lietuvoje įdiegė kokybės vadybos sistemą, pagal kurią per dieną atliekama virš 20 tūkst. tyrimų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button