Aktualijos

Vilniečiai švarins ištepliotas sienas

Jau šį savaitgalį akcijos „Darom 2018“ organizatoriai kviečia pasiraitoti rankoves ir prisijungti prie pavasarinio tvarkymosi – šeštadienį talkos vyks 37 Vilniaus taškuose.

Akcijos „Darom 2018“ organizatoriai šiais metais vilniečius kviečia  tvarkytis 37 talkų taškuose: rinkti per žiemą susikaupusias atliekas ir taip prisidėti prie aplinkosaugos ir gamtos gražinimo.

Šiemet „Darom 2018“  bendradarbiauja su Gamintojų ir importuotojų asociacija ir akcijos metu rūpinsis ne tik švaria aplinka, bet ir jūsų nebenaudojamomis baterijomis, kurias balandžio 21 dieną galėsite atnešti į surinkimo taškus.

 

Vilniaus savivaldybė remia vieną didžiausią tvarkymosi akciją: parūpino šiukšlių maišų surinktos atliekoms, susitarė su atliekų vežėjais, kad po talkos surinktos šiukšlės  iš bendrojo naudojimo teritorijų ar viešųjų erdvių būtų operatyviai išvežtos. Taip pat planuojama, kad visuose 37 taškuose bus viešosios tvarkos darbuotojai, kurie pasirūpins, kad atliekų surinkimo taškai po akcijos nevirstų nelegaliais sąvartynais. Skaičiuojama, kad šiais metais atliekų surinkimui prireiks apie 15 tūkst. eurų.

Švarios sienos – švarus Vilnius!

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su teritoriniais policijos komisariatais šeštadienį (21 d.) nuo 10 val. organizuoja grafičiais ištepliotų sienų valymo akciją.

Prisijungti prie kitokios akcijos kviečiami visi: bendrijos, namų administratoriai, įstaigos. Kiekvienas gali susiburti su kaimynais ir nuvalyti ar uždažyti nutepliotą savo namo sieną ar kitą statinį kieme.

 

Iki šios dienos numatytos 6 akcijos vietos, kurios vilniečių iniciatyva dar gali pasipildyti:
1. Savanorių pr. 11 namo siena (nuo 11 val.);
2. Viešojo transporto stotelė, priešais Žaliųjų ežerų g. 85;
3. Žirmūnų g. 136 namo siena;
4. Pergalės g. 10, 12, 26, 13 namų sienos;
5. Parko g. 4, 6, 8, 10, 7 namų sienos;
6. Sodų bendrijos “Švietimas” administracinis pastatas, esantis Pavilnio Sodų 17 oji gatvėje.

Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai drauge su akcijos partneriu  UAB „Marnera“ valys grafičiais išmargintą tvorą Upės g., šalia Šv. arkangelo Rapolo bažnyčios. Savivaldybė dėkinga įmonei ir jos vadovui Vytautui Šepetauskui, padovanojusiems miestui dažų ir reikiamų priemonių, kad Vilniaus sienos būtų švarios!

Savivaldybė džiaugiasi vilniečių iniciatyvomis ir parama – štai „Dingusių žmonių šeimų paramos centro“ darbuotojai drauge su savanoriais uždažys autobusų laukimo stotelę priešais Žaliųjų ežerų g. 85. Centrą dažais ir visomis priemonėmis aprūpino Baltijos-Amerikos klinika.

 

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su seniūnijomis kviečia visus vilniečius tvarkytis ne tik šį šeštadienį. Skatiname gyventojus burtus ir kartu su kaimynais ar aktyviomis bendruomenėmis tvarkytis savo artimiausią aplinką. Primename, kad galite kreiptis į savo seniūnijas, kurios skirs šiukšlių surinkimui maišų, o su atliekų vežėjais susitars, kad po talkos surinktos šiukšlės  iš bendrojo naudojimo teritorijų ar viešųjų erdvių būtų operatyviai išvežtos. Apie talkas kiekvienoje seniūnijoje informaciją yra galima rasti socialiniame tinkle Feisbuke, kur kiekviena seniūnija turi savo paskyrą arba Seniūnijoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button