Aktualijos

Vilniaus rajone aplinkosaugininkai aptiko krūvą betono atliekų

Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus rajono aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė, kad asmuo neteisėtai gabeno ir laikė apie 100 m3 betono atliekų. Pažeidėjas įpareigotas atliekas perduoti atliekų tvarkytojams ir patrauktas administracinėn atsakomybėn.

Gavę pranešimą aplinkosaugininkai nuvyko į Vilniaus r. sav., Sudervės seniūniją ir išaiškino, kad asmuo neteisėtai vežė ir laikė statybines atliekas žemės ūkio paskirties sklype, pažeidžiant atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimus.

„Primename, kad fiziniams ir juridiniams asmenims draudžiama surinkti ir vežti atliekas neužsiregistravus Atliekų tvarkytojų valstybės registre, taip pat ir sandėliuoti atliekas ne atliekų susidarymo vietoje neturint taršos leidimo“, – teigia Vilniaus rajono aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkė Žydrė Majauskaitė.

 

Kaip teigia aplinkosaugininkė asmuo už neteisėtus veiksmus įpareigotas atliekas perduoti teisėtam atliekų tvarkytojui ir patrauktas administracinėn atsakomybėn. 

Pagal administracinių nusižengimų kodekso 247 str. didesnio negu penki kubiniai metrai nepavojingų atliekų kiekio laikinasis laikymas, surinkimas, vežimas ir (ar) apdorojimas (įskaitant prekiautojo atliekomis ir tarpininko tokio pobūdžio veiksmus) pažeidžiant atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimus užtraukia baudą nuo 1 400 iki 3 000 eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button