Aktualijos

Tarp gyvenančių tamsiausiuose būstuose − ir lietuviai

Lietuva papuola tarp šešių Europos Sąjungos šalių, kurių gyventojai labiausiai skundžiasi gyvenantys tamsiuose būstuose. Kaip rodo „Eurostat“ statistika, kurios duomenis skelbia tinklaraštis Euroblogas.lt, nepakankamai apšviestuose namuose gyvena 6,6 proc. lietuvių.

Daugiau nepatenkintų per tamsiais butais ir namais yra tik Ispanijoje (10,6 proc.), Prancūzijoje (9,5 proc.), Maltoje (9,4 proc.), Vengrijoje (7,7 proc.) ir Portugalijoje (6,8 proc.). 

Apklausoje buvo remiamasi pačių žmonių nuomone, kad jie gyvena per tamsiame būste.

 

ES vidurkis yra 5,9 proc. Mažiausiai nusiskundimų dėl šviesos trūkumo turi slovakai (2,6 proc.), italai (2,6 proc.), kipriečiai (2,8 proc.) ir čekai (3,1 proc.).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vaclovas
Vaclovas
1 mėnesį

“Bijom bijojom” (BIx). Lietuvys visad padės lietuviui, kai vėjai švilpavo ‘40-tais Kaune ir Klaipėdoj, lietūvio trobelė visada buvo kraštinė.

Vaclovas
Vaclovas
1 mėnesį

Gal ir taip – dienos metu. Štai nakties metu visiškai kitaip. Tuo atveju turiu klausimą. Mums naktį neduoda miegoti SS tardytojų pasekėjų iš vaikų darželio ribų nukreiptos tolimo veikimo šviestuvų šviesos. Akivaizdu, kad nacistiško elgesio gerbėjai tuo bandytų pasiteisinti, kad neva saugo tarybinių laikų vaikų pramogoms skirtus įrenginius, tokius kaip smėlynes, laipynes ir panašiai. Kur mums kreiptis, norint sudrausminti sadistiškų polinkių vaikų darželio parėdiją? Mūsų daugiabutis yra gretimas, tad nepadeda nė užuosklandos, nė už jų esančios tikslingai nuo švietimo saugančios užuolaidos – šviesu beveik kaip dieną.

Vaclovas
Vaclovas
1 mėnesį
Atsakinėti į  Vaclovas

Minusiuką skyrusiam be pajautos asmeniui, ar yra tekę girdėti apie šviesos taršą?

666
666
1 mėnesį
Atsakinėti į  Vaclovas

Įdomi šnekta.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button