Aktualijos

Svarstai, ką čia nuveikus iš oro?

Pasijusk galingu oro benderiu ir pasiduok gūsingos stichijos galioms! Oro pramogos – tai geriausias potyris net didžiausiems bailiams ir skeptikams. Pasimėgauk geriausiomis oro pramogomis virš gražiausių Lietuvos miestų: Birštone, Vilniuje, Kaune, Druskininkuose ir kituose miestuose. Dovanų čekių žadą atimančiomis kainomis rasi Grupinis.lt. Tad dabar pat čiupk tą pasiūlymą internetu, o padėkosi pakilęs(-usi) į orą!

Ar tik neprisižiūrėjai filmukų apie skrydį su balionais? 

Nejuokauji? Verčiau juokautum. Krauk pikniko pintinę ir pasiskraidyk oro balionu! Karštos liepsnos paalsuos nugaroje, vėjas plaukus kedens, o tu murksi šampę ir žvalgysiesi į mylimiausio miesto panoramą. Aišku, pramogą gerai susiplanuok, nes visa procesija užtrunka iki 4 valandų. O dar keltis gali tekti prieš prašvintant arba išsikuisti popietę, kad padangėje spėtum atsidurti prieš auksinę valandą. Šiltoje šviesoje, neabejoju, prifotografuosi gerų kadrų, o įspūdžiai bus nepamirštami. Užsuk į Grupinis.lt ir tikrai atrasi dovanų kuponų pigiau. Dar liks papildomai šampei ar pikniko krepšeliui.

O gal pirmiausia nori išbandyti šį tą mažesnio?

Gal parasparnį? Taip taip, tą patį zyziantį prietaisą, kuris visą vasarą po laukus zuja. Nors garsas ir veria smegenis, nesigink, norėtum išbandyti šio prietaiso galias. Juk tu gali tapti tuo uodu! Ir dar pasidaryti gerų fotkių. Tik nesiparink prieš skrydį, kad saulė spigins į veidą ir nuotraukose būsi susiraukęs(-usi). Geriausia patirtis bus sklęsti virš ežero ir žiūrėti kaip draugai mojuoja iš pakrantės. 

 

Seniai troškai padaryti šį tą nutrūktgalviško?

Tarkim, išmėginti šuolį parašiutu? Tikrai nebijai aukščio? Nes krisi iš 3000 metrų aukščio. Jei iš baimės kojos tirta, išbandyk šią oro pramogą su instruktoriumi. Garantuoju, jis atjaus ir nuramins. Nereiks vienam(-ai) Sveikų marijų kalbėti. Po šuolio galėsi pažiūrėti į nuotraukas. Tik nezyzk, kad atrodai susivėlęs(-usi). Niekam tai nerūpi. O galbūt svarstai prisiminti dešimties litų žvaigždes ir praskrosti dangų lėktuvu? Tad ko snaudi! Paieškok pasiūlymų Grupinis.lt. Pramogos atims žadą, o ir suprasi iš kokios košės pats(pati) esi drėbtas(-a)!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button