Aktualijos

Sostinėje pradėtas antrasis vėjo tunelio sezonas

Ketvirtadienio vakarą sostinėje, šalia prekybos ir pramogų centro „Ozas“ veikiančiame vėjo tunelyje iš anksto paminėta Motinos diena. Skrydį šiame vieninteliame šalyje vėjo tunelyje savo vaikų kvietimu artėjančios Motinos dienos proga pirmą kartą išbandė šalyje žinomos kino, pramogų ir muzikos pasaulio moterys, tarp kurių – aktorė Agnė Grudytė, dainininkė, dėstytoja Eglė Juozapaitienė, atlikėja Giulija su dukra Monika Falcon. Taip oficialiai pradėtas antrasis vėjo tunelio sezonas.

„Šiandien skrydžiui vėjo tunelyje pasiryžusios moterys, mamos, papildė šią pramogą jau išbandžiusiųjų gretas – per pirmąjį sezoną jų skaičius siekė beveik 4000. Skrydis lygiai prieš metus atidarytame vėjo tunelyje jau pirmąją jo darbo savaitę tapo populiariausia tarp visų mūsų siūlomų paslaugų, kurių skaičius siekia daugiau nei 1000. Tai rodo, jog mūsų sprendimas investuoti 0,4 mln. eurų ir šalies gyventojams pasiūlyti ne kasdienę pramogą buvo teisingas – jie ieško naujų potyrių, emocijų, poilsio formų“, – sako Linas Čeikus, „Laisvalaikio Dovanos“ steigėjas ir vėjo tunelio pramogos Lietuvoje iniciatorius.

 

Kvietimą išbandyti šias pramogas kartu su šiltais jų vaikų sveikinimo žodžiais žymioms moterims įteikė parašiutininkas – būtent šuoliui parašiutu iš 4200 m aukščio prilygsta minutė skrydžio tunelyje. Tarp jį ketvirtadienį išbandžiusiųjų – ir merginų grupių narės, atlikėjos Ingrida Martinkėnaitė ir Skaistė Steikūnaitė, verslininkės Jurga Anusauskienė ir Valdonė Šiaudikienė. Pastarąsias jų dukrų sveikinimai pasiekė iš už Atlanto, Los Anželo, kuriame su vyru gyvena Evelina Anusauskaitė-Young bei šiuo metu lankosi Neringa Šiaudikytė. Kvietimo pramogai iš vyresnėlio sulaukusi verslininkė Inga Budrienė skrydžiui nesiryžo – jį vietoje mamos išbandė sūnus Nojus.

 

Visų ketvirtadienio vakarą vėjo tunelyje skridusių svečių komfortu rūpinosi profesionalūs instruktoriai-patyrę parašiutininkai. Jų prižiūrimi vėjo tunelio lankytojai į viršų pakeliami galingų variklių propelerių sukuriamo vėjo srauto. Ant jo „atsigulęs“ žmogus savo kūno padėtimi valdo judėjimą tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tam nereikalingas joks specialus pasiruošimas – dėl aerodinaminių dėsnių laisvo kritimo pojūčius vėjo tunelyje greitai pajunta ir pirmą kartą skraidyti bandantys žmonės.

Jame praėjusį sezoną organizuotų renginių – „tunelinių“ metu jėgas išmėgino ir skrydžių profesionalai. Jie varžėsi, kuris geriausiai moka skraidyti vėjo tunelyje bei greičiausiai atlieka įvairias užduotis. Pirmąjį vėjo tunelio sezoną vainikavo ilgiausiai trukusio laisvo kritimo ir sklendimo vėjo tunelyje rekordai. Per 1 val. 2 min. 32 sek. juos pasiekė parašiutininkas Arvydas Vasiliauskas. Profesionalūs parašiutininkai–instruktoriai pasitiks vėjo tunelio lankytojus ir naująjį sezoną, kuris, planuojama, tęsis iki spalio vidurio.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button