Aktualijos

Siekiant efektyviau panaudoti vakcinas, savivaldybėms perskirstoma beveik 3000 dozių: Vilnius gaus tik 400 vakcinų

Skatinant greitesnę imunizaciją ir efektyvesnį vakcinų naudojimą, ketvirtadienį iš 4 šalies savivaldybių paimama 2900 vakcinų dozių ir pervežama į Kauno ir Vilniaus vakcinavimo centrus – atitinkamai 2500 ir 400 vakcinų, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Iki šiol gana pasyviai skiepijusi Klaipėdos miesto savivaldybė nesutiko perduoti turimų vakcinų, patikinusi SAM, kad per artimiausias dvi dienas vykdo skiepijimo akciją ir planuoja panaudoti turimus vakcinų likučius.

Į Kauno miesto polikliniką bus pristatoma 2500 vakcinos dozių: 1500 vakcinų iš Vilniaus rajono centrinės poliklinikos, po 500 vakcinų – iš Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro. Iš Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro paimama 400 ir bus pristatyta į Centro polikliniką Vilniuje.

 

Vakcinos perskirstomos savivaldybėms ne tik pagal gyventojų skaičių, bet ir atsižvelgiant į skiepijimo tempus. Tai reiškia, kad savivaldybės, kurios greičiau skiepija gyventojus, gaus daugiau vakcinų. Esant poreikiui, joms taip gali būti perskirstomos vakcinos iš tų savivaldybių, kuriose dėl lėtesnio skiepijimo susikaupia vakcinų likučiai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Žinovas...
Žinovas...
3 mėnesius

Mes gavome 717000 vakcinų . Balandį gausime dar 470000 !? Jau visus Pensininkus Paskiepyti turėjome ir kitus !?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button