Aktualijos

SBA parems Vilniuje studijuosiančius Baltarusijos piliečius

Pastaruoju metu gerokai padaugėjus Baltarusijos piliečių, siekiančių studijuoti Vilniaus universitete, SBA grupė skelbia skirsianti paramą su jų studijomis ir pragyvenimu susijusioms išlaidoms padengti. Pagal su Vilniaus universitetu pasirašytą paramos sutartį, studentams iš Baltarusijos kas mėnesį bus skiriamos 300 eurų dydžio SBA stipendijos, o bendra paramos suma sieks iki 100 tūkst. eurų.

„Skirdami stipendijas siekiame palengvinti baltarusių jaunimo galimybes studijuoti mūsų šalyje ir taip stiprinti akademinius bei žmogiškuosius ryšius tarp abiejų valstybių“, – pranešime cituojamas SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

Vilniaus universiteto duomenimis, šiemet norą studijuoti seniausioje Lietuvos aukštojoje mokykloje jau pareiškė beveik 220 kaimyninės šalies studentų. Jie siekia įgyti ekonomikos, informacinių sistemų, anglų filologijos, tarptautinio verslo, tarptautinės projektų vadybos ir kitų krypčių išsilavinimą.

„SBA sprendimas yra puikus atsakingo ir neabejingo verslo pavyzdys, už kurį esame išties dėkingi. Jis, be abejonės, padidins mūsų galimybes pasiūlyti studijas didesniam Baltarusijos studentų skaičiui, kuriems, kaip matome, ta parama yra labai aktuali“, – sako VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Stipendijos skiriamos tiek siekiantiems bakalauro, tiek magistro diplomo, nurodoma SBA pranešime.


SBA yra viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, veikianti nekilnojamojo turto, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse dirba beveik 5000 žmonių.

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zilvinas
Zilvinas
1 mėnesį

Drąsu, kai turi verslų toje šalyje..

Back to top button