Aktualijos

P. Masiulis – „Verslo nuomonės lyderis 2020“, R. Šimašiui –„Išbandymo viešumu 2020“ laurai

Komunikacijos srities profesionalai išrinko ryškiausius metų asmenis ir birželio 12 dieną renginyje „PR Impact Awards 2020″ apdovanos specialiųjų nominacijų nugalėtojus: „Metų komunikatorius”, „Išbandymas viešumu 2020″ ir „Verslo nuomonės lyderis 2020″.

„Metų komunikatoriumi 2020“ išrinktas Vilniaus m. mero patarėjas Karolis Žukauskas už efektyviai koordinuotą Vilniaus miesto savivaldybės veiksmų komunikaciją koronaviruso pandemijos metu.

Dėl „Metų komunikatoriaus“ vardo varžėsi įmonių ir organizacijų viduje dirbantys komunikacijos vadovai ar specialistai, kurių veikla nuo 2019 m. gegužės iki 2020 m. gegužės galėtų būti laikoma pavyzdine krizės valdymo, paslaugos pristatymo bei išaiškinimo, pagalbos klientams srityse.

 

Antrosios specialiosios nominacijos „Išbandymas viešumu 2020“ akiratyje varžėsi viešojo sektoriaus atstovai, kurie dėl naujai gautų viešų pareigų arba išskirtinio įvykio per metus tapo žinomais, patyrė ar suvaldė komunikacijos krizę, išsiskyrė savo iniciatyvomis ir brandžia komunikacija.

„Išbandymo viešumu 2020“ apdovanojimas atiteko Vilniaus m. merui Remigijui Šimašiui, kuriam per pirmuosius antros mero kadencijos metus teko atlaikyti nacionalinio stadiono krizę, o didžiausiu iššūkiu tapo koronaviruso pandemija.

„Kiekviena krizė – ne tik sunkumai ir apribojimai, bet ir galimybės. Tam, kad galimybės virstų nauda miestiečiams, reikia kalbėtis su jais nuolat, sakyti tiesą, komunikuoti aiškiai ir suteikti laisvę veikti. Džiugu, kad Vilniui tai pavyko – iš pandemijos krizės išeisime stipresni“, – žinią apie apdovanojimą komentavo Remigijus Šimašius.

 

Specialiojoje apdovanojimų kategorijoje „Verslo nuomonės lyderis 2020“ buvo vertinami viešojoje erdvėje bei žiniasklaidoje per pastaruosius vienerius metus dažnai matyti verslo nuomonės lyderiai, kurių nuomonė vertinama kaip svari, argumentuota, autoritetinga.

Daugiausiai komunikacijos profesionalų balsų tarp verslo sektoriaus nominantų sulaukė Petras Masiulis, kuris ir išrinktas laimėtoju. „Šis įvertinimas patvirtina, kad nuosekli komunikacija ir atviras bendravimas su klientais duoda rezultatą tiek versle, tiek viešumoje„ – sakė Petras Masiulis, Tele2 generalinis direktorius Baltijos šalims ir Vokietijai.

Trijų specialių nominacijų rinkimuose dalyvavo daugiau kaip 550 komunikacijos gildijos atstovų – Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) narių. Kandidatus nominacijoms siūlė šių dviejų organizacijų nariai, galutinius sąrašus sudarė organizatoriai.

 

Visų trijų specialiųjų nominacijų nugalėtojai bus apdovanoti birželio 12 dieną Vilniuje organizuojamo renginio „PR Impact Awards 2020“ metu. R.Šimašius dalyvaus konferencijos diskusijoje apie koronaviruso iššūkius ir kilusias iniciatyvas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button