Aktualijos

Nuo pirmadienio Vilniuje registruotis „Pfizer“ vakcinai galės vyresni nei 55 metų gyventojai

5745 per dvi savaitgalio dienas paskiepyti žmonės – sostinėje nuo ilgojo Velykų savaitgalio nemažėja vakcinacijos apimtys. Vilnius pirmasis iš didmiesčių vakcinavo 55 proc. vyresnių nei 65 m. gyventojų, nuo praėjusio antradienio skiepytis kviečiami ir kontaktiniu būdu dirbantys pareigūnai bei prekybos sektoriaus darbuotojai bei strateginių įmonių darbuotojai (prioritetinė grupė 1.20), nuo penktadienio – neįgalūs ar neįgalius artimuosius slaugantys vilniečiai (prioritetinė grupė 1.18).

Visos šios grupės dar bus kviečiamos registruotis ir vėliau, tik po pertraukos – nuo antradienio vakaro. Nuo šiandien, 16 val., iki pirmadienio popietės dar kartą išskirtinė galimybė registracijai sudaroma statistiškai jautriausiai koronavirusui gyventojų grupei – vyresniems nei 65 m. vilniečiams.

Skiepui „Pfizer“ vakcina (kitaip – „Comirnaty“, pagaminta Pfizer-BioNTech) senjorams numatyta 8730 vietų. Registruotis jie gali rinkdamiesi laiką antradienį ir trečiadienį patogiausioje iš keturių vakcinavimo vietų (Vilniaus miesto savivaldybė (Konstitucijos pr. 3), Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B), Karoliniškių ir Šeškinės poliklinika).

 

Nuo balandžio 12 d., pirmadienio, popietės Vilnius dar labiau plės skiepijamųjų sąrašą – registracija „Pfizer“ vakcina bus atverta 55–64 m. vilniečiams.

„Velykų šventės nepraėjo be pasekmių – šiandien Santaros klinikose ir Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje baigiamos užpildyti sergantiems COVID-19 skirtos lovos. Ir daugiau nei pusė užėmusių jas – jaunesni nei 65 metų žmonės, tad turime paskubinti jų vakcinaciją, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė. – Vis jaunesni žmonės serga visame Vilniaus regione, o kaip tik amžiaus grupė nuo 55 m. apima nemažai pagal profesijas ar kitaip apibrėžtų prioritetinių grupių atstovų, kurie dar nėra vakcinuoti – mokytojai, pareigūnai, prekybos salių darbuotojai.“

Registruotis galima internetu vakcina.vilnius.lt, o padėti tai padaryti elektronine bankininkyste nesinaudojantiems savo artimiesiems ar kaimynams gali kiekvienas. Registruojamam asmeniui tereikės pateikti savo asmens kodą. Pagelbėti registruojantis gali ir Vilniaus miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centras (nemokamas trumpasis numeris – 19002).

 

REGISTRACIJA BALANDŽIO 13–14 DIENOMS

Balandžio 11 d. 16 val.  – balandžio 12 d. 16 val. – vyresni nei 65 m. 

Balandžio 12 d. 16 val. – vyresni nei 55 m. (taip pat ir grupė nuo 65 m.)

Balandžio 13 d. nuo 16 val. – visos prioritetinės grupės (1.18, 1.20, vyresni nei 55 m.)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
54 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zmogus
Zmogus
1 mėnesį

Gerai šaunuoliai kuo daugiau besiskirpijanciu tuo daugiau mirčių ir tuo daugiau teismų

Arnas
Arnas
1 mėnesį

Absoliučia savivale užsiima Vilniaus savivaldybė. Kokia čia nauja prioritetinė grupė sdmenú 55+???? Jūs juokaujate kad tai didžiausia dirbančiú asmenü grupė ? Maniau kad didžioji dirbančiùjü grupė yra asmenys nuo 25 iki 55 metú. O Vilniaus savivaldybė nustatė jog tai 55+ amžiaus grupės asmenys sudaro didžiàjà dirbančiújù dalį. Jūs rimtai?? Kokie jūs apgailėtini. Na prekybcentriuose paradvėjú 55+ sunku rasti, pareigūnú net nežinau ar aplamai tokiú metú būna nes jie anksti i pensijà išeina. Kokià aferà savivaldybė suka. Turbūt daug pažįstamú 55+ amźiaus turi tai ir nori prastumt. GĖDA. Laikykitės nustatyvu prioritetu, o nd savivaliaukite

Valerijus
Valerijus
1 mėnesį

o jūs dar delfi komentaruose paverkit 😀 neskaito savivladybė šių naujienų puslapių, kreipkitės oficialiai jeigu kažkas nepatinka, bet realybė tokia kad VMS labai gerą reklaminę akciją padarė orientuotą į vyresnius žmones, kuriuos būtent ir yra svarbiausia suskiepyti, jog pagaliau galėtume gyventi be ribojimų ir tik su asmenine atsakomybe

Alyte
Alyte
1 mėnesį

Prasau atsakyti kodel blokuojama asmenims, itrauktiems i prioritetines grupes registruotis skiepui Pfizer vakcina. Ir kodel stumiama i prieki savivaldybes isgalvota nauja prioritetine grupe. Kokia cia zmoniu diferencijacija ir prioritetu sudarymas tarp prioritetu ???

Jurga
Jurga
1 mėnesį

Klausimas kodel Vilniaus savivaldybe savivaliauja keisdama prioritetu grupes. Vilniuj kitokie 50-iai nei visije Lietuvoje. Gal pirmiai virs 50% išskiepykite jau pagal esamus Vyriausybes nustatytus prioritetu sarasus. Ar Vilniaus savivaldybei Vyriausybes nutarimai neprivalomi ir savivaldybes nariai gali nustatyti savo prioritetus ?? Tai gal Kaunas nustatys kitas prioritetu grupes, i Klaipedos dar kuras? Kokia cia saviveikla ???!!!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button