Aktualijos

Nepatikėsit: maisto kainos Lietuvoje tarp 5-ių žemiausių ES

Maisto ir nealkoholinių gėrimų kainos Lietuvoje yra tarp penkių mažiausių Europos Sąjungoje. Kaip rodo „Eurostat“ statistika, kurios duomenis skelbia tinklaraštis Euroblogas.lt, šios kainos Lietuvoje siekia 84 proc. ES vidurkio.

Mažiausiai už maistą ir nealkoholinius gėrimus mokėsite Rumunijoje (66 proc. ES vidurkio), Lenkijoje (68 proc.), Vengrijoje (80 proc.), Bulgarijoje (81 proc.) ir Lietuvoje (84 proc.).

Brangiausias maistas ir gėrimai yra Danijoje (129 proc.), Liuksemburge (126 proc.), Austrijoje (125 proc.), Švedijoje (121 proc.) ir Suomijoje (119 proc.).

 

Kainos Estijoje siekia 96 proc., o Latvijoje – 95 proc. ES vidurkio.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
29 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
nikas
nikas
1 mėnesį

o kokybė daržovių ir vaisių dar žemesnė,gyvenau ir Danijoje ir Švedijoje ir Vokietijoje.10kr. apelsinų Danijoje 1 kg. ir negali atsivalgyti,o čia kažkokius gyvulinius pašarinius pardavinėja,ir visa kita nėr ką lyginti maisto kokybę,mokėčiau ir brangiau čia,bet kad būtų bent valgomas ir sveikas maistas kaip ten

Ai, nu jo
Ai, nu jo
1 mėnesį
Atsakinėti į  nikas

Įtariu, kad ten, kur tuo metu tavęs nėra, viskas geriau, nei ten, kur esi šiuo metu. Danijoj suvis turbūt ir duonelė skalsesnė, degtinė stipresnė, bulvės sotesnės ir apskritai viskas kitur yra milijonus kartų geriau, nei čia, šitam Dievo pamirštam ašarų klonyje. Eikim visi prisigerti pigaus (bet prastesnio nei Danijoj ar Vokietijoj) alaus, įšokim girti į ežerą ir paskęskim, nes taip viskas čia toj Lietuvoj blogai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button