Aktualijos

Mokiniai per atostogas galės testuotis namuose – jiems bus suteikti greitieji COVID-19 testai

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dalinasi žinia, jog moksleiviai net ir atostogų metu turės galimybę profilaktiškai testuotis, tokiu būdu užkirsdami kelią viruso plitimui – patys išliks saugūs bei apsaugos šalia esančius.

1-12 klasių mokiniai iki mokinių atostogų iš mokymo įstaigų gaus greituosius antigenų testus (GAT), kuriuos galės atlikti namuose. Mokiniai, kurių tėvai yra pasirašę sutikimus dėl vaikų testavimo mokykloje, gaus po 2 GAT, o visi kiti – po 1 GAT.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atkreipia dėmesį, jog dėl visų mokinių bei mokyklos darbuotojų saugumo, rekomenduojama, kad paskutinį kartą mokiniai testuotųsi prieš pat grįžtant į mokyklą, t. y. antrą ar vienintelį testą atliktų antradienį (lapkričio 9 d.). Mokiniai, kuriems testas bus teigiamas, trečiadienį (lapkričio 10 d.) į mokyklą atvykti negali.

 

Ką daryti, gavus neigiamą testo rezultatą? Mokiniai ir jų tėvai nieko papildomai neturi daryti ir gali grįžti į ugdymo procesą lapkričio 10 d.

Ką daryti, gavus teigiamą testo rezultatą t. y. išryškėjus dviem juostelėms? Mokiniai turi registruotis telefonu 1808 arba internetu www.1808.lt ir atlikti PGR tyrimą Vilniaus (Gerulaičio g. 1) mobiliajame punkte. Primename, kad mokiniai priimami tą pačią dieną nedelsiant, tačiau būtina turėti registracijos žinutę, kurią atvykus reiks parodyti kartu su mokinio asmens dokumentu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Back to top button