Aktualijos

Ministras: įžengėme į COVID-19 scenarijų C – atsiveria galimybės peržiūrėti tolesnius veiksmus

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, jog pagal užsikrėtimų rodiklį Lietuvai pavyko įžengi į ekspertų numatytą C pandemijos valdymo scenarijų – atsiveria galimybės peržiūrėti tolesnius veiksmus siekiant valdyti koronaviruso plitimą šalyje.

„1109 – toks buvo 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų gruodžio 11 dieną.Su nepriklausomų ekspertų pagalba sutarėme dėl keturių galimų A, B, C, D scenarijų rodiklių ir visi kartu ėmėmės veiksmų situacijai pakeisti. Jei sergamumas viršija 500, reiškia, kad esame D scenarijuje, kada reikalingos pačios sudėtingiausios, žmonėms nepatogiausios priemonės. Deja, virusas ir toliau demonstravo savo pranašumą – gruodį sergamumas toliau augo ir vienu metu viršijo 1400“, – feisbuke šeštadienį teigė ministras.

Anot A. Dulkio, savaitgalį pavyko peržengti D scenarijaus sergamumo ribą.

 

„467 – toks 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų yra šiandien. Štai įrodymas, ką galime kartu! Žmonių pastangomis mes įžengėme į scenarijų C. Tai reiškia, kad atsiveria galimybės, nors ir ne pačios plačiausios, bet galimybės peržiūrėti mūsų tolimesnius veiksmus, suteikti mūsų gyvenimui naujų spalvų“, – teigė jis.

Monika Grigutytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ūkininkas
Ūkininkas
1 mėnesį

Kiek galima tyčiotis iš žmonių, neleidžiant judėti tarp savivaldybių, ne švenčių dienomis, nors tarp valstybių judėjimas vyksta, ar nematote , kad ne čia bėda ir ar nesusimąstote, kad reikia ūkininkaujatiems žmonėms nuvykti apsižiūrėti techniką ir jei tinka jau pirkti, nes ją dar reikia ir paruošti darbui, kadangi apie naują mums nėra galimybės ir pagalvoti, sėkla ir kiti ūkiniai darbai, nes smulkiuosius ūkininkus ir pati valstybė skriaudžia.

Back to top button