Aktualijos

„Litexpo“ vakcinacijos centro koordinatorius: nuo 13 val. informuosime, kad žmonės į eilę nebestotų

Vilniaus miesto savivaldybei sudarius galimybę pasiankstinti „AstraZenca“ gamintojo vakcinos „Vaxzevria“ antrosios dozės datą prie vakcinacijos centro „Litexpo“ susidarė žmonių eilės. Šio centro koordinatorius Darius Ulickas teigia, kad dar liko maždaug keli šimtai laisvų vakcinų, todėl artimiausiu metu atvykstantys žmonės bus informuojami, kad eilėse nebestovėtų.

„Vakcinų jau yra likę 100-200. Informuosime atvykstančius žmones, kad jie jau nestovėtų eilėje“,- pirmadienį surengtame komentare žiniasklaidai kalbėjo D. Ulickas, kartu patikslindamas, kad apie tai atvykstantys žmonės bus informuojami nuo 13 val.

„Nuo 13 val. pradėsime tą daryti“,- sakė jis.

 

Pasak skiepijimo centro koordinatoriaus, iš pradžių buvo planuojamos dvi atskiros eilės – viena, laukiantiems pagal suplanuotą registraciją, kita – norintiems pasiankstinti skiepą. Tačiau, pasak D. Ulicko, žmonės galiausiai pradėjo stoti ne į savo eiles.

„Eilės buvo planuotos, tačiau ne tokios didelės. Jos buvo atskirtos nuo pat pradžių. Tačiau žmonės patys klaidinosi, kad jeigu esi registruotas, tačiau kitu metu, jie stojo į bendrą registruotųjų eilę“,- situaciją aiškino vakcinacijos centro koordinatorius.

Pasak jo, šiuo metu vakcinacijos centre yra 50 kabinų, kuriose dirba 25 slaugytojai. Gyventojus registruoja 15 darbuotojų. Centro koordinatorius pažymi, kad tai yra maksimalūs įmanomi darbuotojų pajėgumai atsižvelgiant į patalpų dydį. Visgi jis mano, kad susidariusios eilės parodo, jog galimybė pasiankstinti antrąjį skiepą žmonėms yra itin svarbi.

 

„Gyvos eilės tikrai nėra teigiamas dalykas, tačiau kadangi sistema neleidžia pasiankstinti skiepo, o žmonėms, kaip matome, tai tikrai yra reikalingas dalykas, todėl ta gyva eilė yra mažiausias blogis“,- mano D. Ulickas.

ELTA primena, kad pirmadienį Vilniaus miesto savivaldybei sudarius galimybę pasiankstinti „AstraZenca“ gamintojo vakcinos „Vaxzevria“ antrosios dozės datą, prie skiepijimo centro „Litexpo“ susidarė milžiniškos eilės. Savivaldybė gyventojus ragina įvertinti savo galimybes stovėti eilėje, skiepytis dar neatvykusiems gyventojams siūlo nebevykti.

Savivaldybė ragina gyventojus įvertinti savo galimybes stovėti eilėje

 

„Dėl neplanuoto itin didelio žmonių srauto – visų neturinčių registracijos prašome įvertinti galimybes stovėti eilėje. Taip pat siūlome šiandieną jau nebevykti, jei planavote, arba vykite, kai eilė bus sumažėjus“, – feisbuke į gyventojus kreipėsi Vilniaus savivaldybė.

Savivaldybė taip pat informuoja, kad šiuo metu yra atskiriami srautai: žmonės su registracija laukia vienoje eilėje, o be registracijos – kitoje.

„Žmonėms eilėse operatyviai organizuojamas vandens tiekimas. Prašome kantrybės ir supratingumo – laukimas eilėje yra savanoriškas pasirinkimas. Atsiprašome už nepatogumus“, – taip pat rašoma feisbuko paskyroje.

 

Vilniaus savivaldybė pakvietė visus norinčius sostinės gyventojus be išankstinės registracijos pasiankstinti antrąją „Vaxzevria“ vakcinos dozę, jei nuo pirmojo skiepo jau praėjusios 4 savaitės. Savivaldybės teigimu, revakcinacijai buvo skirta 3200 „Vaxzevria“ dozių.

Leonardas Marcinkevičius (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button