Aktualijos

Lietuvos krepšinio rinktinė ragina jungtis prie iniciatyvos „Lietuvos vėliava“

Lietuvos krepšinio rinktinė  jungiasi prie Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio pilietinės iniciatyvos „Lietuvos vėliava“ ir kviečia visus krepšinio aistruolius palaikyti šalies rinktinę Europos krepšinio čempionate su Trispalve.

Į Europos krepšinio čempionatą šiandien išlydėti žaidėjai ragina didžiuotis valstybės simboliu – vėliava – kad ji plevėsuotų namuose, žaidimo transliacijos vietose ir ant aistruolių pečių viso čempionato metu.

Rinktinės treneris Dainius Adomaitis sako, kad Lietuvos vėliavas iškeliantys sirgaliai įkvepia žaidėjus ir yra lyg dar vienas komandos narys. Treneris kviečia visus pajusti pasididžiavimą krepšiniu ir savo šalimi bei iškelti vėliavas ne tik valstybinių švenčių metu.

„Kiekvienas žmogus savyje turi tą jausmą, pasididžiavimą, kad yra lietuvis. Jei kažkas iškeldamas Trispalvę supranta, kad tas jausmas dar stipresnis, tai tą reikia ir daryti“, – sako D. Adomaitis.

Asmeninė premjero S. Skvernelio pilietinė iniciatyva „Lietuvos vėliava“ – skirta paraginti tautiečius didžiuotis savo šalimi ir iškelti Lietuvos vėliavą artėjančio Šimtmečio proga. Taip pat akcijos metu iš geros valios žmonių suaukotų lėšų nepasiturintiems gyventojams dovanojamos Trispalvės. Lietuvos vėliavos jau pasiekė 150 Lietuvos šeimų.


Prisidėti prie akcijos galima iškeliant Lietuvos Trispalvę arba portale aukok.lt paremiant iniciatyvą „Padovanok Lietuvos vėliavą“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button