Lietuva pagal miškų procentą nusileidžia trylikai Europos Sąjungos šalių ir užima tik 14 vietą. Kaip rodo, „Eurostat“ statistika, kurios duomenis skelbia tinklaraštis Euroblogas.lt, Lietuvoje miškai sudaro 34 proc. visos teritorijos.
ES vidurkis yra 38 procentai.
Daugiausia miškų yra Suomijoje (66 proc.), Švedijoje (63 proc.), Slovėnijoje (61 proc.), Estijoje (54 proc.) ir Latvijoje (53 proc.).
Mažiausiai miškų – Maltoje (1 proc.), Nyderlanduose (10 proc.) ir Airijoje (11 proc.).

Nieko baisaus, Švedai su IKEA, kontroliuojančia daugiausiai miško Lietuvoje, gali pataupyti mūsų ir Rumunijos miškų sąskaita. Na o mes tai ką, pirkim toliau pigius baldus iš ten kuo dažniau (tarkim kas metus, nes nusibodo dizainas ir nepamirškim išmest kur nors pakelėj senų šiukšlių), nerūšiuokime popieriaus ir kartono, o po to stebėkimės – kaip čia taip mažai tų miškų?
Aciu, jusu nuomone visiems labai svarbi
Ačiū, kad nepraleidote progos parodyti, kad ji jums iš ties svarbi, skirdamas/-a gal net kokią minutę jos perskaitymui bei netgi (!) atsakymui 🙂