Aktualijos

Kur ir kada skiepijasi Vilnius šią savaitę

Skiepijimas arčiau vilniečių namų suaktyvino dar nepasiskiepijusius – praėjusią savaitę po Vilnių keliaujančiuose skiepobusuose tokia galimybe pasinaudojo 3052 gyventojų. Nuo liepos 21 d. prie sėkmingai po rajonus keliaujančių vakcinų autobusiukų prisijungė du skiepobusai, kuriuose galima pasiskiepyti greitai, saugiai ir be registracijos. Vilnius įsitikinęs, kad kovoje su klastingu virusu veiksmingiausia priemonė – skiepai, todėl prioritetas testuotis bus teikiamas turintiems COVID-19 simptomų.

Pasitikrinkite, kada skiepobusas sustos netoli jūsų namų: https://vakcina.vilnius.lt/.

Šią savaitę vakcinų mikroautobusas lankysis Salininkuose ir prie prekybos centro „Akropolis“. Visi norintieji pasiskiepyti tai padaryti galės be registracijos, užteks tik turėti asmens dokumentą.

 

Trečiadienį, liepos 28 d., nuo 15 iki 20 val. vakcinų mikroautobusas lankysis Salininkuose, P. Žvirkos g. 1, prie parduotuvės „Maxima“. Gyventojai bus kviečiami pasiskiepyti „Pfizer-BioNTech“ vakcina.

Ketvirtadienį, liepos 29 d., nuo 16 iki 20 val. vakcinų autobusiukas jau trečiąsyk šią vasarą lankysis prie prekybos centro „Akropolis“ (Ozo g. 25). Norinčiųjų pasiskiepyti „Pfizer-BioNTech“ vakcina autobusiukas lauks tarp 1 ir 3 prekybos centro įėjimo.

Taip pat primename, kad mobilios komandos vyksta vakcinuoti ir į įmones, kuriose susirenka ne mažiau kaip 50 norinčių pasiskiepyti darbuotojų. Taip mobilios komandos jau aplankė 9 įmones. Jeigu pageidaujate, kad mobili komanda atvyktų ir į jūsų įmonę skiepyti darbuotojų, prašom kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. 85 2112330.

 

Skiepijimas Lukiškių vakcinacijos punkte ir „Litexpo“

Lukiškių aikštėje esančiame punkte nuo COVID-19 skiepijama I–VI nuo 10 val. iki 20 val., o šį sekmadienį, esant vakcinų – nuo 10 val. iki 15 val. 

Lukiškių vakcinacijos punkte šią savaitę skiepijama:

  • liepos 26 d. – rugpjūčio 1 d. – „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina.

„Litexpo“ vakcinacijos centre šią savaitę skiepijama:

 
  • „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“)  – liepos 27-28 d. ir liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. planuojama paskiepyti 11700 asmenų, iš kurių 5730 asmenų bus revakcinuoti, o sutrumpinti revakcinacijos laiką arba gauti pirminę dozę galės 5970 gyventojų;
  • „Moderna“ – liepos 26-28 d., planuojama paskiepyti 670 asmenų, iš kurių 220 bus revakcinuojami, o 450 gaus pirmąsias dozes;
  • „Pfizer-BioNTech“ vakcinomis – liepos 26-30 dienomis planuojama paskiepyti 9850 asmenų, iš kurių 2750  gaus jau antrą dozę, o 7100 – pirmąją. 

Norintys pasirinkti konkretų laiką pirmam skiepui kviečiami registruotis čia – https://vakcina.vilnius.lt/.

Gyventojai be registracijos į „Litexpo“ šią savaitę savaitę gali atvykti nuo pirmadienio iki sekmadienio 10-18 val.  Be registracijos bus galima pasiskiepyti šiomis vakcinomis:

  • Liepos 26 d. – „Pfizer-BioNTech“ ir „Moderna“ vakcinos;
  • Liepos 27 – 28 d. „Pfizer-BioNTech“, „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) ir „Moderna“ vakcinos;
  • Liepos 29 – 30 d. – „Pfizer-BioNTech“ vakcina;
  • Liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. (savaitgalį) –  „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcinos.

Pirmenybė testuotis – turintiems simptomus

Mobiliajame testavimo miestelyje V. Gerulaičio g. 1 (prie „Avia Solutions Group“ arenos) testavimo pirmumas bus siūlomas koronaviruso simptomus turintiems vilniečiams, jie testą galės atlikti tą pačią dieną. Tuo metu ketinantiems testuotis profilaktiškai, deja, gali tekti palaukti. 

Registracija į mobilųjį punktą vykdoma per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą, skambinant ar elektroniniu būdu pildant elektroninę registracijos formą adresu https://selfreg.myhybridlab.com.

 

Tačiau nemokamo skiepo laukti nereikia, jį galima gauti po miestą keliaujančiame skiepobuse bei vakcinacijos centre ir punktuose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Marta
Marta
1 mėnesį

Vaistineje paprastų vaistų neimanoma gauti be recepto! O skiepą įvariti – be registracijos autobusiuke prie namų!? Kodel ne poliklinikoja su gydytojos palaima ir parašo?

...
...
1 mėnesį
Atsakinėti į  Marta

Todėl,kad vaistus galima perdozuot ir reikia prižiūrėti,kam ir kokiais kiekias duodama. Su vakcina viskas aišku-duodi id kortelę, patikrina pirmas skiepas ar antras. Duoda bukletą su informacija kur ne š*dus pasakoja,kaip visokie baltarusių išdavikai celofanai ar kiti maršistai. Palauki 15min.,kad nebūtų netikėtų komplikacijų ir keliauji. Yra tikimybė,kad suaktyvės imunine sistema, dėl to pakils temperatūra ar pasitaikys kiti simptomai,kurie nurodyti BUKLETE.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button