Aktualijos

Kur gyventi saugiausia: Lietuva – antroje vietoje Europos Sąjungoje

Lietuva yra antroje vietoje Europos Sąjungoje pagal tai, kokią dalis žmonių praneša apie nusikaltimus, prievartą ar vandalizmo atvejus savo gyvenamojoje vietovėje. Kaip rodo „Eurostat“ statistika, kurios duomenis skelbia tinklaraštis Euroblogas.lt, 2019 m. apie nusikaltimus pranešė, 3,2 proc. Lietuvos gyventojų.

Mažiau apie nusikaltimus pranešė tik kroatai (2,7 proc.). ES vidurkis siekia 11 proc.

Daugiausiai su nusikaltimais susiduriančių yra Bulgarijoje (20,2 proc.), Graikijoje (16,9 proc.), Nyderlanduose (16,3 proc.) ir Prancūzijoje (14,7 proc.).

 

Tiesa, pranešėjų apie nusikaltimus skaičius nebūtinai tiesiogiai atspindi pačių nusikaltimų skaičių. Dalis žmonių dėl įvairių priežasčių gali pasirinkti apie nusikaltimus nepranešti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
46 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rokas
Rokas
3 mėnesius

ir ką tai parodo? Lietuvoje žmonės dėl nusikaltimų tiesiog nesikreipia, nes negauna pagalbos. Pas mus statistika būtų kaip Meksikoje. Gal kaip tik šalys kuriose dažniau kreipiasi yra saugesnės, nes pilietinė visuomenė normali? pas mus pilietinė visuomenė tik vėliavom kaip skudurais mosuoja, daugiau iš jos naudos jokios. Pamenu kreipiausi dėl pavogto dviračio ir dėl išdaužto lango abu kartus policija siūlė nerašyti pareiškimo. O kai bu kartus pavyko pagauti patiems nusikaltėlius, spėkit kas buvo? nieko. Nic nieko..nei žala atlyginta, nei kas. Policijai svarbu gražūs popieriukai ir statistika.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button