Aktualijos

Karantinas tikinčiųjų nestabdo: minios žmonių susirinko pašventinti velykinio maisto Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje (nuotraukos)

Šeštadienį prie bažnyčių galima pastebėti besiburiuojančius žmones: Didžiojo šeštadienio proga žmonės masiškai judėjo į bažnyčias pašventinti velykinio maisto. Viskas būtų gerai, jeigu susirinkusieji laikytųsi saugaus atstumo ir nesistumdytų, norėdami prieiti arčiau kunigo.

Daugelyje Vilniaus bažnyčių maisto šventinimas vyko lauke. Iš tiesų žmonės stengėsi išlaikyti saugų atstumą ir dėvėjo apsaugines veido kaukes. Tačiau pasitaikė ir tokių, kurie arba visai neturėjo kaukių, arba buvo jas nuleidę. Visas linksmumas prasidėjo tada, kai kunigas išėjo į lauką šventinti maisto. Būtent tada kilo sujudimas: daugelis bandė prieiti kuo arčiau kunigo tarsi pamiršdami apie saugų atstumą.

Žmonių buvo ir bažnyčios viduje. Aišku, ne vienam norėsis palyginti bažnyčią su maisto prekių parduotuve – juk ten irgi daug žmonių. Tačiau skirtumas yra tas, kad, ypač per šventines dienas, parduotuvių apsauginiai reguliuoja srautus. Deja, bažnyčioje niekas tų srautų neprižiūri ir žmonės kone lipa ant kulnų, norėdami patekti į vidų.

 

Velykos – svarbiausia krikščioniška šventė, kuomet yra minimas Kristaus prisikėlimas iš numirusiųjų. Visgi karantino ribojimų niekas kol kas neatšaukė, net ir per Velykas.

Šeštadienio pamaldos Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
59 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jurgis
Jurgis
8 mėnesius

Zmonems.stogas vaziuoja konkreciai… Pries karantina buvo tiek.zmoniu???? Per kovo 8 tulpes ispirktos, per velykas balti kaiusai ispirkti. Zmonems stogas vaziuoja

Zmogus
Zmogus
8 mėnesius

Viskas būtų gerai jeigu jūs lotumėte kaip šunys dėl savo išgalvotų virusų ir Srmonaite su savo šobla ne rengtų abdovanojimų karnavalų kur jokios pandemijos nesimato nė iš tolo

jonas
jonas
8 mėnesius
Atsakinėti į  Zmogus

ismok rasyti 😀 berastis. IR KAIP LOTI reike, nesupratau tavo komentaro

Anna
Anna
8 mėnesius

Uždaryti bažnyčias kaip prekybos vietas reikia.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button