Aktualijos

Kampanija „Lietuvos DNR“ pelnė prestižinį rinkodaros apdovanojimą

Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės inicijuota komunikacinė kampanija „Lietuvos DNR“ prestižiniuose „City, Nation, Place Awards“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia 2019 m. rinkodaros kampanija. Tarptautiniuose šalių rinkodaros apdovanojimuose Lietuva aplenkė Čilę, Kosta Riką, Suomiją, Australiją ir Nyderlandus.

„Lietuvai tai išskirtinė savaitė. Vilniaus turizmo rinkodaros kampanija prestižiniuose tarptautiniuose turizmo apdovanojimuose „International Travel & Tourism Awards“ pripažinta geriausia. Šiandien dar vienas tarptautinis apdovanojimas. Ypač džiugu, kad Lietuva pastebėta visuomenės įtraukimo kuriant šalies prekės ženklą kategorijoje. Būtent visuomenės palaikymas ir įsitraukimas yra vienas iš kertinių momentų siekiant sėkmingo šalies prekės ženklo“, – sako Lietuvos įvaizdžio grupės vadovas Marius Gurskas.

Internetas ar baletas? O gal lazeriai? Kaip Lietuvą pristatysime pasauliui? Šie ir kiti kampanijos „Lietuvos DNR“ klausimai kvietė visuomenę diskutuoti apie šalies pristatymo kryptis.

 

Kampanija „Lietuvos DNR“, prasidėjusi vasario 5 d., pakvietė šalies gyventojus įsitraukti į diskusiją, kaip Lietuva turėtų būti pristatoma užsienyje. Pareikšti nuomonę pildant specialią anketą interneto svetainėje www.lietuva.lt kvietė išskirtinių sprendimų reklama televizijoje, lauko stenduose ir socialiniuose tinkluose.

Ši kampanija – vienas iš Lietuvos įvaizdžio grupės įgyvendinamų projektų, skirtų vieningam šalies pristatymo užsienyje modeliui sukurti. Kampanija buvo svarbi siekiant išgryninti pagrindines šalies vertybes ir konceptualią idėją, skleisti visuomenėje žinią apie šalies įvaizdžio kūrimo darbus ir didinti Lietuvos gyventojų pasididžiavimą savo šalimi. Kampanijos rezultatai bus vertingi ir rengiant Lietuvos įvaizdžio strategiją.

Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupė yra atsakinga už vieningą šalies pristatymą užsienyje, bendradarbiavimą su verslo, kultūros ir kitų institucijų bei organizacijų atstovais formuojant vieningą Lietuvos pristatymą. Kartu su kitų institucijų atstovais grupė inicijavo vieningos užsienio žiniasklaidos ir socialinių tinklų stebėsenos sistemos sukūrimą, o lapkritį visuomenei pristatys Lietuvos žinomumo ir reputacijos tikslinėse šalies rinkose tyrimų rezultatus.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button