Aktualijos

Jaunesnę auditoriją skiepytis Vilnius skatins nauja reklamine kampanija

COVID-19 vakcina turi šalutinį poveikį – grįžimą į normalų ir visiems įprastą gyvenimą, su koncertais, apsilankymais restoranuose, sporto klubuose ar masiniais maratonais. Su tokia žinute Vilniaus miesto savivaldybė pradeda naują reklaminę kampaniją, kuria skiepytis bus kviečiami  jaunesni miestiečiai.

Kampanijos idėją internete pasiūlė kūrybininkas Matas Grecevičius, kuris šį kūrybinį sprendimą sutiko padovanoti Vilniaus miesto savivaldybei.

„Jau kitą savaitę skiepysime visus, vyresnius nei 45 metų amžiaus gyventojus. Matydami, kokiu tempu dirba Vilniaus vakcinacijos centrai, neabejojame, kad greitu metu galėsime pakviesti dar jaunesnius vilniečius. Suprantame, kad su jais reikia kalbėtis kita kalba – jie nesijaučia esantys rizikos grupėje, todėl argumentai turi būti kitokie. Akcentuojame privalumus, kuriuos suteiks vakcina – grįžimas į jaunimui įprastą gyvenimą“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vadovė Lina Koriznienė.

 

Kampanijos idėją sugalvojusio M. Grecevičiaus teigimu, jo informaciniame lauke dominavo neigiamos žinios apie vakcinų šalutinį poveikį, todėl kilo mintis parodyti esminį teigiamą poveikį, kurį turi vakcina.

„Norėjau parodyti tuos poveikius, kurie labiausiai motyvuoja skiepytis, kuriuos pajusime dauguma mūsų, apie kuriuos nedaug kas kalba. Vakcinos  leis sugrįžti į koncertus, kurių metu galėsi prarėkti balsą, į sporto renginius, po kurių galbūt skaudės kojas, į vakarėlius, ir pan.“, – sakė M. Grecevičius.

Pirmieji reklaminiai plakatai, kviečiantys įvertinti teigiamus vakcinos poveikius, jau kabo Vilniuje, artimiausiu metu jų dar daugės. Kampaniją lydės ir žinutės socialiniuose tinkluose.

 

Vilnius šiuo metu skiepija visus vyresnius nei 55 m. asmenis, taip pat lėtinėmis ligomis sergančius, mokytojus, abiturientus, pareigūnus. Registracija vakcinacijai vykdoma svetainėje http://vakcina.vilnius.lt/

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Cosmopolitas
Cosmopolitas
1 mėnesį

Jei nebūtų buve holokausto, sibiro tremimu, pilnai pasitikėčiau pasaulio valdžia

linas
linas
1 mėnesį

Juokdariai. Didžioji dalis jaunimo nori skiepytis ir supranta mokslo bei medicinos pažangą. Bet jūs važinėjate po kaimus ir įkalbinėjate vatnikus skiepytis. Ką jūs bandote apgauti? taip gal provincijoje to jaunimo irgi visokio, bet didmiesčių jaunimas išsilavinęs ir pasaulio matęs. Aišku bendrai paėmus Lietuva yra kaimų kainas ir pandemija tai labai gerai atskleidė. Pas mus tiek pilkumos ir kvailumo. Aišku galime padėkoti, nes dešimtmečiais žmonės provincijoje skatinami iš pašalpų gyventi,o ne dirbti, tai po to tokie prie butelio gyvena ir knygos nelaikę diskutuoja apie skiepus. Rūrų rūra, ne visuomenė.

jokoda
jokoda
1 mėnesį
Atsakinėti į  linas

Aš nebaigiau nė vienos klasės. Ir skiepytis nežadu, nes pritariu mirtingumui ir žmonių mažėjimui pasauliniu mastu. Visą gyvenimą dirbau Komunistų partijai. Dabartinio jaunimo nekenčiu. Taip pat ir Lietuvos. Visuoment buvau palaikantis Komunistų partijos ir socialistinės Tėvynės (TSRS) idėjas, t. y. Ideologiją. Dabartinis jaunimas eantis labai kvailas, (nevisas), o tas kai sako užpakali aukštosios mokyklos suole pratrynė ir visas protingumas. Geri laikai buvę Komunistiniai, nes galėjai daryti ką nori. Buvau aršus komjaunuolis ir visuomet išdavinėjau asmenis dirbusius pogrindije ir spausdinusius brošiiūras, jog Tarybinei Lietuvai būtų grąžinta Nepriklausomybė. Tad dabartinis jaunimas yra prištampuotas įvairiausių nesamoniu, istoriniu požiūriu. Taip pat labai gera Rusijos… Skaityti daugiau

Emigeris
Emigeris
1 mėnesį

Jaunesne auditorija jau senai laukia skiepu ir nori skiepitys

Cosmopolitas
Cosmopolitas
1 mėnesį
Atsakinėti į  Emigeris

Kad nenori 🙂

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button