Aktualijos

J. Šiugždinienė: svarstome mokinių atostogų prailginimą

Švietimo, sporto ir mokslo ministrė Jurgita Šiugždinienė teigia, kad mokinių rudens atostogas svarstoma prailginti, siekiant išvengti naujų COVID-19 protrūkių pagausėjimo mokyklose po Vėlinių savaitgalio. Ministrės manymu, tam tikras atokvėpis mokiniams būtų prasmingas, siekiant, kad ugdymas ir toliau vyktų kontaktiniu būdu.

„Artėja Vėlinės ir mes visi žinome, kas vyksta Vėlinių metu, kiek turime judėjimo ir bendravimo. Taip, svarstome atostogų prailginimą“, – Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje teigė J. Šiugždinienė.

„Tikrai sprendimas bus priimtas šiandien ir galvojame, kad vienas iš galimų variantų yra prailginti (atostogas – ELTA), kad tiesiog galėtume po švenčių atsipūsti ir neatnešti į mokyklą pandemijos“, – pridūrė ji.

 

Ministrė pripažįsta, kad svarstoma ir apie tai, ką daryti su pradinukais, kurių namuose be priežiūros tėvai negalės palikti.

Vis tik J. Šiugždinienės manymu, mokinių rudens atostogų prailginimas yra prasmingas siekiant išsaugoti kontaktinį mokymą.

„Matome, kas Latvijoje nutiko, yra užsidarymas trims savaitėms ir nuotolis. Norime išvengti nuotolio visais galimais būdais ir todėl tam tikras atokvėpis, kad neišplėtotume viruso dar labiau, galimai būtų naudingas“, – akcentavo ministrė.

 

Mokinių rudens atostogos yra numatytos lapkričio 3-5 dienomis.

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button