Aktualijos

I. Šimonytė: nelikus žodžio karantinas, nereikėtų tikėtis, kad nebebus apribojimų

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad, nors nuo liepos mėnesio ir gali nebelikti šalyje įvesto karantino, tikėtis, kad kartu nebeliks ir kai kurių apribojimų, nereikėtų. I. Šimonytė akcentuoja, kad labai svarbu, jog visuomenė, net ir gerėjant epidemiologinei situacijai, toliau skiepytųsi. Kitu atveju, sako ji, dėl Lietuvą pasiekusių COVID-19 mutacijų visas darbas kovojant su pandemija gali nueiti perniek.

„Gal žodžio (karantinas – ELTA) ir nebebus, bet, kad nebebus apribojimų – tai to tikėtis turbūt nereikėtų“, – penktadienį žurnalistams, lankydamasi Rainių žudynių aukų pagerbimo minėjime, sakė I. Šimonytė.

„Aš dar kartą noriu priminti, ir tą patį sakė Vokietijos kanclerė ir visi valstybių ir vyriausybių vadovai, kurie stebi situaciją labai akylai. Jie turi vieną ir vienintelį prašymą – skiepykitės, skiepykitės, skiepykitės. Labai nesunkiai naujai atsirandančios mutacijos, kurios plinta ir kurias nustato Lietuvoje ir kurios turbūt, kad gali tapti dominuojamomis greitu metu, nubrauks tiesiog tą darbą, kurį mes visi kartu padarėme labai griežtai pusę metų laikydamiesi taisyklių“, – sakė I. Šimonytė.

 

Pastarąją savaitę sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sakė, kad, nepaisant Lietuvoje nustatytos COVID-19 „Delta“ atmainos, situacija šalyje yra gera ir, ko gero, birželis bus paskutinis karantininis mėnuo.

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 mėnesį

Dar yra nematančių, kad visas šitas farsas nėra pirmiausia skirtas būtent Kvido virusui, kaip tokiam, stabdyti/gydyti?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button