Aktualijos

I. Šimonytė: ekspertai svarsto siūlymus dėl kultūros veiklų ir likusių parduotuvių atlaisvinimo

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad ekspertų grupėje svarstomi siūlymai dėl kultūros veiklų ir parduotuvių, kurios veikia prekybos centruose ir neturi atskiro įėjimo iš lauko, atidarymo, tačiau tiksli data priklausys nuo epidemiologinės situacijos.

„Yra kai kurie klausimai, kurie yra išlikę atviri nuo ankstesnių diskusijų. Tai ir kultūrinės veiklos, tokios kaip spektakliai, kažkokie pasirodymai, kino teatrai ar panašios veiklos, taip pat prekyba, kuri vyksta prekybos centruose, ne atskirose parduotuvėse, turinčiose atskirą įėjimą“, – spaudos konferencijoje po Vyriausybės posėdžio sakė I. Šimonytė.

„Specialistai ekspertų grupėje svarsto siūlymus, kuriuos gauna iš rinkos dalyvių ar iš kultūros institucijų, ir manau, kad sugebės paruošti algoritmą, kuriais ta veikla galės būti saugiai atnaujinta. Kada tai galėtų būti padaryta, priklausys labai smarkiai nuo to, kaip toliau klostysis epidemiologinė situacija“, – pridūrė premjerė.

 

Nuo pirmadienio veiklą leista atnaujinti parduotuvėms ir paviljonams (išskyrus paviljonų kompleksus su dengtu stogu, esančius turgavietėse).

Šiose prekybos vietose turi būti užtikrinamas 20 kv. metrų prekybos plotas vienam lankytojui arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo.

Nuo pirmadienio gali būti lankomi uždarose erdvėse esantys muziejai, galerijos ir kitos ekspozicinės erdvės užtikrinant lankytojų srauto ribojimą, bilietų platinimą elektroniniu būdu arba išankstinę lankytojų registraciją.

 

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button