Aktualijos

I. Šimonytė: darykime viską, kad nereikėtų dar labiau riboti medicinos paslaugų

Premjerė Ingrida Šimonytė, sekmadienį dalyvaudama Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavime, pažymėjo, kad kiekvienas pasiskiepijęs nuo COVID-19 prisideda prie kovos įveikiant pandemijos sukeltą krizę. Jos teigimu, šiuo metu būtina daryti viską, kad, epidemiologinei situacijai blogėjant, nebūtų apribotas medicinos paslaugų teikimas.

„Dalyvaujame savotiškose lenktynėse su viruso mutacijomis, aktyviu plitimu židiniuose, todėl kiekvienas visiškai paskiepytas žmogus yra labai svarbus šios kovos dalyvis. Todėl noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie tai supranta, kurie pasitiki mokslu, medicina, valstybe“, – TS-LKD suvažiavime sakė I. Šimonytė.

„Darykime viską, kad nereikėtų dar labiau riboti medicinos paslaugų ar, neduok, Dieve, gydytojams sukelti moralinių dilemų, kuriam sunkiai sergančiam žmogui suteikti medicininę pagalbą pirmiausiai“, – teigė I. Šimonytė.  

 

Savo sakytoje kalboje konservatoriams premjerė pažymėjo, kad, nors Lietuvos skiepijimo rezultatai yra neblogi, COVID-19 vis dar pasiglemžia gyvybių. Todėl, anot jos, Vyriausybė yra pasiryžusi priimti nepopuliarius sprendimus.   

„Mums teko susidurti su itin nepatogia pandemijos diktuojama realybe. Šiandien turime veiksmingas vakcinas, kurios prieinamos kiekvienam, o neretam net ir atvežamos. Norėčiau pasidžiaugti, kad, palyginus su kitomis šalimis regione, skiepijimosi rezultatas Lietuvoje yra santykinai neblogas. Bet negaliu, nes kiekviena gyvybė, kurią pasiglemžia covidas, yra viena mirtimi per daug. Todėl sakiau ir sakysiu, kad darysiu viską, kovodama už žmonių gyvybes, jų saugumą ir ateitį, net jei tam prireiks ir nepopuliarų spendimų“, – TS-LKD suvažiavime sakė I. Šimonytė.

„Mes negalime tapti nepažeidžiami ar gauti šimtarocentinių garantijų, kad mūsų niekada niekas nesužeis, bet mes galime pasiimti mums duodamus skydus ir kaip įmanoma labiau apsisaugoti bei apsaugoti šalia esančius nuo tame mūšio lauke lekiančių strėlių. Tai mūsų pareiga ir atsakomybė“, – kalbėjo premjerė.

 

Sekmadienį Vilniuje vyksta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavimas, kuriame oficialiai patvirtintas partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis naujai kadencijai.

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Koba
Koba
29 dienas (-ų)

Manau, kad PIŠ sugeba tik zombinti piliečius. Nors premjero pareigos visiškai nesuponuoja tokios neadekvačios valstybės žlugdymo politikos. Primenu, kad valstybės valdymas – tai nėra kvailų užingridinių orkų auginimas ir siautėjimas…

Irena
Irena
29 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Koba

Vokietūjoje gyvenanti drauge paminejo kad Berlyne nera jokiu pasu i parduotuves….i darbus eina, i prekybcentrus net neklausia nei skiepo nei paso…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button