Aktualijos

I. Šimonytė: birželis gali būti paskutinis karantino mėnuo, tačiau tam tikros rekomendacijos išliks

Premjerė teigia, kad gali būti, jog birželis bus paskutinis karantino mėnuo. Vis dėlto ministrė pirmininkė akcentuoja, kad, kol nėra vakcinuota bent 70 proc. šalies gyventojų, tol tam tikros saugumo rekomendacijos turės išlikti.

„Nėra netikėtina, kad šis mėnuo karantino gali būti ir paskutinis. Tačiau manau, kad tam tikros saugumo rekomendacijos, jos vis tiek išliks todėl, kad didesni renginiai, didesni masiniai susibūrimai, ypač uždarose patalpose, sakyčiau, kad, kol neturime 70 proc. paskiepytų gyventojų, gal ir daugiau, vis tiek jie tam tikrą riziką kels“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje teigė I. Šimonytė.

Premjerė atkreipė dėmesį, kad tam tikrą riziką kelia ir pasaulyje plintančios koronaviruso mutacijos.

 

„Ypač, jeigu Lietuvoje pradėtų plisti ir atsirastų vadinamoji „Delta“ mutacija, kuri labai spėriai didina atvejų skaičių Jungtinėje Karalystėje. Tai norėtųsi turėti tokį saugumo režimą, kad nebūtų rizikos skelbti naują karantiną nepraėjus kelioms savaitėms po dabartinio pabaigos“, – sakė ji.

Gailė Jaruševičiūtė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 mėnesį

Beprotė. Ir tai ne įžeidimas, o objektyviai nerasta patikimos info jos kalboje. Tai net pagal oficialius duomenis atvejai ir mirtys beveik dingo, bet vis tiek pavojinga. Taip mąstant, pavojinga ir vanduo, ir oras (nes gali deguonies padauginti), ir daržvoės (nes gali per daug vitaminų gauti), ir šeimos nariai (nes iš jų gi visko gali tikėtis, ims vieną dieną ir užvoš keptuve per sprandą), ir katinas pavojingas, nes gali įdrėksti. Nu klausykit, kad tikrai būtų SAUGU gyventi, davai uždraudžiam viską.

Vilnietis
Vilnietis
1 mėnesį

Raskite kas nors logika sios kvaisos mastyme , uzsispyre suskiepinti 70 proc , nors patys pripazysta , kad paskiepintieji ir uzsikresti gali , ir kitus uzkresti

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button