Aktualijos

Gyventojų turtą gelbėjo maksimalios daugiabučių administratorių pajėgos

Daugiabučius namus Vilniuje prižiūrinčios bendrovės „Mano būstas“ Klientų aptarnavimo centras lietingą naktį iš antradienio į trečiadienį sulaukė 5 kartus daugiau gyventojų pranešimų nei įprastai. Gelbėti gyventojų turtą buvo sutelktos maksimalios daugiabučių administratorių avarinės tarnybos pajėgos.

Į Vilnių antradienio vakarą atėjusi liūtis miesto gyventojams sukėlė daugybę nepatogumų. Dėl persipildžiusios miesto lietaus kanalizacijos buvo užtvindyti ir kai kurių daugiabučių namų rūsiai, požeminės stovėjimo aikštelės, laiptinės.

„Mano Būsto“ Klientų aptarnavimo centras pastarąją naktį sulaukė penkis kartus daugiau skambučių nei įprastai.

Sudėtingos oro sąlygos iššūkiu tapo ir įmonės avarinei tarnybai. Gelbėti tvindomus daugiabučius namus vyko sustiprintos pajėgos. Iš namų buvo iškviesti net ir tie avarinės tarnybos darbuotojai, kuriems tą vakarą buvo laisvadienis.

„Įprastai per dieną sulaukiame apie 20 avarinių iškvietimų, o praėjusią naktį jų buvo daugiau nei 100. Daugiausia gedimų fiksuota dėl lietaus kanalizacijos užsikimšimų, kai miesto nuotekų tinklai nesugebėjo sugerti tokio didelio kritulių kiekio. Dėl to kai kurių daugiabučių rūsiuose, laiptinėse bei požeminėse automobilių aikštelėse ėmė kauptis vanduo. Iki šio ryto didžiąją dalį avarijų mums pavyko sutvarkyti“, – po įtemptos nakties pasakojo „Mano būsto“ Avarinės tarnybos vadovas Gintaras Rabikis.


Bendrovės Eksploatacijos departamento direktorius Dalius Šimaitis teigė, jog kai kuriuose namuose avarijos fiksuotos ir dėl lietaus nuotekų vamzdžiuose rastų pašalinių daiktų. Nors šios sistemos periodiškai valomos, avarinės tarnybos darbuotojai jose rado šiukšlių, butelių, kitų ten įmestų dalykų.

„Dar kartą norime paprašyti gyventojų, ypač jaunimo, elgtis atsakingai ir užlipus ant stogo piktybiškai neužkimšti lietaus nuotekų tinklų“, – akcentavo D. Šimaitis.

Sinoptikai šią savaitę vėl žadą, jog Vilnių toliau merks liūtys. Reaguodama į tai, „Mano būsto“ avarinė tarnyba toliau pasirengusi dirbti maksimaliomis pajėgomis ir operatyviai reaguoti į avarinius iškvietimus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button