Aktualijos

Gabijos progimnazijoje nustatyti dar šeši koronavirusinės infekcijos atvejai, iš viso – aštuoni

Gabijos progimnazijoje sekmadienio rytą nustatyti 6 koronavirusinės infekcijos atvejai mokiniams, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Tik gavus informaciją apie teigiamus testo rezultatus, buvo atlikta susirgusių asmenų epidemiologinė apklausa.

Iš viso šioje mokykloje jau nustatyti 8 susirgimai. Apie pirmuosius du atvejus informacija buvo gauta rugsėjo 10 ir 12 dienomis. Šeši atvejai patvirtinti sekmadienį.

Mokyklos administracija aktyviai bendradarbiauja su NVSC specialistais. Penktadienį vakare įvyko NVSC nuotolinis susitikimas su šimtu mokyklos bendruomenės atstovų, kurio metu buvo detaliau aptarta ligos valdymo strategija šioje mokykloje ir kitos prevencijos priemonės.

 

Šiuo metu NVSC laukia iš mokyklos administracijos duomenų patikslinimo apie kitus mokytojus, kurie galėjo dirbti su šiais mokiniais jų užkrečiamuoju periodu, t. y. rugsėjo 7–9 dienomis.

Po pirmo nustatyto atvejo buvo izoliuoti visi turėję sąlytį asmenys, tačiau NVSC specialistai identifikavo kelias rizikas, kurių privaloma vengti, siekiant suvaldyti koronavirusinės infekcijos plitimą. Mokykloje užsienio kabos užsiėmimai vaikams vyko sujungus kelias klases, o persirengimas prieš ir po kūno kultūros pamokų vyko bendrai su kitų klasių vaikais – nebuvo atskirti mokinių srautai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button