Aktualijos

G. Nausėda teigia, kad skiepysis pagal nustatytą tvarką: tarp pirmųjų vakcinuojamųjų tikrai nebūsiu

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia neseksiantis kai kurių kitų šalių lyderių pavyzdžiu ir Lietuvoje pasirodžius pirmosioms vakcinoms neskubės skiepytis. Prezidento teigimu, jis kitais būdais visuomenei įrodinės vakcinavimosi nuo COVID-19 naudą, o pats pasiskiepys, kai jam ateis eilė.

„Aš tikrai visomis išgalėmis įrodinėsiu vakcinavimosi naudą, tačiau pats skiepysiuosi pagal nustatytą tvarką, kada ateis mano eilė, pagal amžiaus grupę ir panašiai“, – pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje žurnalistams sakė G. Nausėda.

Paklaustas, kada tai galėtų būti, prezidentas tikino nežinąs, nes, pasak jo, dar nėra aišku, kada Lietuvą pasieks kitos vakcinų siuntos.

„Tiksliai nežinome, kada kitos vakcinų siuntos pasieks Lietuvą. Akivaizdu tik tiek, kad tarp pirmųjų vakcinuojamųjų tikrai nebūsiu. Nei pagal amžiaus grupę, nei pagal savo kategoriją“, – sakė prezidentas.

Teigia, kad didžioji dalis Lietuvos piliečių ketina skiepytis

Kartu G. Nausėda pažymėjo, kad nereikėtų labai baimintis, jog didelė dalis Lietuvos piliečių, kaip skelbė anksčiau paviešinti sociologiniai tyrimai, skeptiškai žiūri į skiepus nuo COVID-19. G. Nausėda teigė turįs duomenų, kad didžioji dalis šalies gyventojų ketina skiepytis.


„Mūsų atliktas sociologinis tyrimas, kurio išsamius rezultatus paskelbsime rytoj, rodo, kad absoliučiai didžioji žmonių dalis yra pasirengusi vakcinuotis ir pozityviai žiūri į vakcinavimąsi ir pasinaudos šia galimybe“, – sakė prezidentas.

Nepaisant to, G. Nausėda pasiuntė žinutę tiems, kurie vis dar abejoja skiepų nauda.

„Tiems, kurie skeptiškai žiūri, aš visgi siūlyčiau labai atsakingai žiūrėti ne tik į savo sveikatą, bet ir į savo artimųjų sveikatą. Tikrai netikėkite sąmokslo teorijomis, kurios dabar pilasi kaip iš gausybės rago, kad ligos nėra, kad tai yra sąmokslas prieš žmoniją“,– apibendrino G. Nausėda.

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button