Aktualijos

Antakalnio poliklinika sustiprino kardiologų ir oftalmologų gretas

Antakalnio poliklinikos Terapijos ir Chirurgijos skyriuose nuo 2020  metų  rudens darbą pradėjo keturi nauji oftalmologai bei trys gydytojai kardiologai. Anot įstaigos vadovo, šių skyrių stiprinimas buvo numatytas įstaigos plėtros planuose, o naujų medikų prisijungimas prie poliklinikos kolektyvo pagerino paslaugų prieinamumą pacientams. Poliklinikos gydytojai pacientus aptarnauja įprasta tvarka, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Administracijos teigimu, prie Antakalnio poliklinikos kolektyvo prisijungia tiek jauni, ką tik rezidentūros studijas baigę, specialistai, tiek ir ilgametę darbo praktiką turintys gydytojai iš kitų įstaigų. 

„Šią polikliniką pasirinkau dėl to, kad ši įstaiga suteikia geras darbo ir tobulėjimo galimybes oftalmologijos srityje. Šioje įstaigoje ne tik konsultuojame, bet ir operuojame – atliekame įvairias operacijas, avastino leidimo į stiklakūnį procedūras“, – teigia šiemet Antakalnio poliklinikos kolektyvą papildžiusi gydytoja oftalmologė Akvilė Skurkaitė.

Anot dirbti pradėjusios gydytojos, Antakalnio poliklinika gali pasiūlyti konkurencingą darbo užmokestį bei geras darbo sąlygas, derinamą ir pritaikomą darbo grafiką. 

„Naujai prisijungę darbuotojai atsineša savo patirtį, siūlo kaip tobulinti procesus. Tad pirmaisiais darbo mėnesiais tarpusavio komunikacija yra kertinė, juk ne tik atiduodame, bet ir gauname daug puikių naujų minčių“, – teigia Antakalnio poliklinikos Terapijos skyriaus vedėja A. Voinič, kurios skyriuje šiemet pradėjo dirbti net 3 nauji kardiologai, gydytojas neurologas bei gydytojas gastroenterologas. 


Pagal Vilniaus teritorinės ligonių kasos skelbiamus duomenis Antakalnio poliklinikoje gydytojo vidutinis darbo užmokestis vieno etato darbo krūviui siekia 3543 Eur. ir yra vienas didžiausių šalyje. 

Ragina pacientus nedelsti ir kreiptis į gydytojus

Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas teigia, kad pagrindinis tikslas šiomis dienomis – užtikrinti sklandų paslaugų teikimą ir gerą prieinamumą pacientams net ir šalyje esant karantinui. 

Anot jo, poliklinikoje pradėjus dirbti naujiems specialistams pagerėjo paslaugų prieinamumas  pacientams. Visgi stebima tendencija, kad pacientai nesikreipia į polikliniką dėl įvestų karantino ribojimų. „Stebime tendenciją, kad pacientai bijo atvykti į polikliniką, todėl delsia ir nesikreipia į gydytojus specialistus. Noriu pabrėžti, kad dirbame įprastu grafiku, priimame pacientus ir teikiame jiems pagalbą. Poliklinikoje laikomės visų saugumo reikalavimų, atskiriame pacientų srautus“, – teigia E. Navickas.

Antakalnio poliklinikoje šiuo metu iš viso dirba 666 darbuotojai, iš jų 235 gydytojai. Poliklinikoje veikia 14 skyrių. Poliklinikos paslaugas pasirinkę daugiau nei 100 tūkstančių pacientų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

23 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Gintarė
Gintarė
1 dieną

O kaip su vaikų oftamologais? mums buvo pasiūlytas laikas gegužės mėnesiui pas mūsų gydytoją. Tuomet užklausėme ar pas kitą nėra laiko, tai yra antra vaikų oftamologė ir pas ją laikas po dviejų mėnesių. ar čia vaikų skyrius irgi gaus pastiprinimą? gal galime persiregistruoti anksčiau?

Tomas
Tomas
2 dienas (-ų)

Labai teigiamas pokytis, turint galvoje, kad minėtoje poliklinikoje dar prieš porą metų teko susidurti su kardiologe, pasak kurios be infarkto į kardiologą kreiptis nederėtų.

Back to top button