Aktualijos

A. Dulkys ketina skiepytis „AstraZeneca“ vakcina

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia ketinąs pasiskiepyti „AstraZeneca“ vakcina taip siekdamas visuomenei parodyti, kad vakcina yra saugi.

„Asmeniškai aš pats tikrai pasiskiepysiu „AstraZeneca“, o ne kokia kita vakcina, kad išsklaidyčiau kažkokius nuogąstavimus“, – Seime parlamentarams teigė A. Dulkys.

Ministras akcentuoja šiuo metu neturįs informacijos, dėl kurios reikėtų sustabdyti vakcinaciją „AstraZeneca“ vakcina.

 

„Šią akimirką, šią valandą aš tikrai neturiu kažkokios informacijos, kuri leistų man, kaip sveikatos apsaugos ministrui, stabdyti vakcinavimo procesą šia vakcina. Įrodymų, pagrindimų jokių nėra, yra labai daug emocijos, nerimo“, – teigė ministras.

Visgi A. Dulkys akcentuoja, kad jei svarios informacijos, pagrindžiančios galimą vakcinos nesaugumą atsirastų, skiepijimas ja būtų sustabdytas.

„Jeigu mes gausime informaciją, kuri yra svarbi dėl Lietuvos žmonių, kad reikia stabdyti, tai taip ir padarysime, nes mes esame sustabdę ir atitinkamų „Pfizer“ siuntų, ir atitinkamų „AstraZeneca“ siuntų. Tai čia elgsimės skaidriai, bet šiandieną vakcinavimo stabdyti vien tik politiniais sumetimais tikrai yra neatsakinga“, – patikino A. Dulkys.

 

ELTA primena, kad šiuo metu Lietuvoje laikinai sustabdytas vakcinavimas tik vienos ABV5300 serijos vakcina, kol vyksta tyrimas, siekiant atmesti menkiausias galimas prielaidas, susijusias su šios konkrečios partijos vakcinos nesaugumu.

Gailė Jaruševičiūtė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Audriusalesaiti@gmail.com
6 mėnesius

Taip vakcinuotis turi visi! Bet ir atsižvelgti, i šalutinių faktori, juk 21 amzius.

Asas
Asas
6 mėnesius

Tai skiepikis ko ce reklamuoji ta suda

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button