Aktualijos

A. Bilotaitė: diskusijos dėl verslo atlaisvinimo vyksta, išgryninus sprendimus, jie keliaus į Vyriausybės posėdžius

Verslams prašant leisti atnaujinti veiklą, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad diskusijos vyksta, o išgryninus sprendimus jie bus svarstomi Vyriausybės posėdžiuose.

„Kalbant apie šituos dalykus, tie formatai, diskusijos vyksta atskirai su tam tikromis grupėmis ir, matyt, kai sprendimai bus išgryninti, jie keliaus į Vyriausybės posėdžius”, – pirmadienį po Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžio sakė A. Bilotaitė.

Pirmadienį Lietuvos verslo konfederacija kreipėsi į Vyriausybę, Ingridą Šimonytę, Aušrinę Armonaitę bei Arūną Dulkį, prašydama atšaukti ribojimus ne maisto prekių parduotuvėms. LVK siūlo atnaujinti visų fizinių parduotuvių, viršijančių 300 kv. m plotą, veiklą, kuri šiuo metu yra uždrausta.

 

Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos prezidentas Aurimas Mačiukas anksčiau Eltai teigė, kad, siekdami atsidaryti saugiai, sporto ir sveikatingumo klubai yra pasirengę ieškoti alternatyvių sprendimų.

„Esame pasiruošę atsidaryti. Kelios dešimtys didžiųjų sporto klubų yra pasirašę saugumo memorandumą. Esame pasiruošę vykdyti visus papildomus, ne tik pačių numatytus, saugumo reikalavimus. Galime daryti ir eksperimentą: leisti vienam ar dviem sporto klubams veikti, kaip daroma ir su mokyklomis“, – anksčiau sakė A. Mačiukas.

ELTA primena, kad visuotinis karantinas Lietuvoje įvestas nuo lapkričio 7 dienos. Naujoji Vyriausybė, atsižvelgdama į ekspertų rekomendacijas, priėmė sprendimą karantiną sugriežtinti nuo gruodžio 16 dienos.

 

Nuo vasario 15 dienos veiklą leista atnaujinti nedidelėms parduotuvėms, teikti grožio paslaugas, vykdyti lauko prekybą.

Šiuo metu karantino režimas galioja iki balandžio 1 dienos.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button