Aktualijos

A. Bilotaitė apie artėjantį Šeimų sąjūdžio mitingą: ruošiamasi įvairiems galimiems scenarijams

Artėjant penktadieniui, kuomet Šeimų sąjūdis planuoja surengti sostinėje mitingą, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė tvirtina, kad policija ruošiasi įvairiems galimiems scenarijams.

„Policija dirba prevencinį darbą, ruošiasi įvairiems galimiems scenarijams“, – prieš Vyriausybės posėdį žurnalistams trečiadienį sakė ministrė.

Ji pažymėjo, kad yra pasimokyta iš klaidų, kurios buvo padarytos rugpjūčio 10 d., kuomet prie Seimo surengtas mitingas virto riaušėmis.

 

„Tikrai pamokos buvo išmoktos ir įvertintos. Padarysime viską, kad viešoji tvarka būtų užtikrinta“, – sakė A. Bilotaitė.

Anot ministrės, tuomet mitingo ir riaušių metu dirbę pareigūnai vadovavosi „švedišku modeliu“ ir dėjo visas pastangas, kad situacija nebūtų eskaluojama. Panašiais principais, pažymėjo ji, ketinama veikti ir jau Katedros aikštėje ketinamo surengti mitingo metu.

„Manau, kad ta pati tvarka ir tie patys principai bus ir toliau tęsiami, nes policijos darbas yra užtikrinti viešąjį saugumą ir viešąją tvarką, nėra tikslo panaudoti jėgą. Bet įstatymų ir tvarkos turi būti laikomasi. Neturi būti tokių situacijų, kai pareigūnai ir žiniasklaidos atstovai yra sužalojami“, – sakė ji.

 

Vilniaus miesto savivaldybė trečiadienį sprendžia dėl leidimo rugsėjo 10-ąją Šeimų sąjūdžiui surengti mitingą. Atsižvelgiant į organizatorių prašymą, leidimas renginiui vykti tą pačią dieną gali būti suteiktas kitoje vietoje. Anksčiau planuota mitingą rengti prie Seimo, o dabar neigiamo savivaldybės sprendimo sulaukę organizatoriai prašo renginiui leisti vykti Katedros aikštėje.

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
VYCKA
VYCKA
10 dienas (-ų)

Skystimas tas Šeimų maršas pasirodo. Nusileido spaudžiamas.

Laima
Laima
9 dienas (-ų)
Atsakinėti į  VYCKA

Tai ne Šeimų maršas, o Šeimų sąjūdis.

zigmus
zigmus
9 dienas (-ų)
Atsakinėti į  VYCKA

dėl ko nusileido? Kokiu klausimu? Tau norisi revoliucijos ar anarchijos, vyciau?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button