Kalnų parko tvarkymas turėtų prasidėti šių metų rudenį (nuotraukos)

Pernai miesto savivaldybei buvo pateikti projektiniai siūlymai, kuriuose Vilniaus pilių rezervato direkcija ruošiasi tvarkyti Kalnų parką. Projekte numatyta Kalnų parke įrengti naują infrastruktūrą bei teritoriją pritaikyti žmonėms su negalia. Šių metų balandžio pabaigoje buvo gautas statybą leidžiantis dokumentas.

,,Šiuo metu vyksta pasirengimas rangos darbų viešojo pirkimo procedūroms, derinamos įvairios organizacinės detalės. Kadangi laiko tarpas, per kurį projektinė dokumentacija buvo rengta, viešinta ir tikrinta, išsitęsė, rangos darbų atlikimas turi būti gerai organizuotas. Atsižvelgiant į tai, projekto finansavimo priemonių terminai buvo pratęsti iki 2021 m. pabaigos”, – sako Andrius Skorupskas, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijoje laikinai einantis direktoriaus pareigas.

Tik po to, kai bus atliktos visos rangos darbų viešojo pirkimo procedūros ir pasirašyta sutartis su rangovais, bus pateikta daugiau informacijos apie rangos darbų terminus, etapus ir kryptis. Pirminiu vertinimu, tvarkymo darbai galėtų prasidėti šių metų IV ketvirtį.

Anksčiau skelbta, kad tvarkant Vilniaus Kalnų parką bus įrengti takai, apšvietimas, apžvalgos aikštelė, vietos edukaciniams užsiėmimams, automobilių stovėjimo aikštelė, nusileidimas, o pats parkas būtų pritaikytas žmonėms su negalia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt
Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog Vilniaus oro uostui būtų suteiktas M. K. Čiurlionio vardas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist