2021 m. rugsėjo 23 d. Vilniuje įvyko Vilniaus bendruomeninių organizacijų sąskrydis, kurio organizatoriai Šiaurinės Pilaitės, Balsių, Tarandės bendruomenės ir Žirmūnų bendruomenės centras.

2021 m. Vilniaus BO sąskrydyje dalyvavo 21 Vilniaus BO pirmininkas! Labai gražus skaičių sutapimas ’21 metai ir 21 pirmininkas.

Sąskrydis yra kasmetinio „Bendruomenės bedruomenėms“ renginio dalis, kurio pagrindiniai dalyviai Vilniaus BO pirmininkai ir kiti kviestiniai svečiai, kuruojantys BO ir NVO klausimus.

Renginio atidarymo kalboje Vilniaus bendruomeninių organizacijų sąjungos pirmininkė Neringa Kleniauskienė pabrėžė labai svarbų aspektą „būti vieningais, būti tuo stipriais“ ir palinkėjo nepailsti ir būti drąsiais.

Vilniaus savivaldybės administracijos atstovė Donalda Meiželytė sveikindama sąskrydžio dalyvius pasidžiaugė pirmaisiais dalyvaujamojo biudžeto žingsniais Verkių, Rasos ir Justiniškių seniūnijose, o LR Seimo nario padėjėja Reda Kneizevičienė dar kartą akcentavo “kaip svarbu būti vieningais ir kaip yra svarbu skėtinėse organizacijose turėti ne tik stuburą, bet ir vienas kito palaikymą”.

Vilniaus bendruomeninės organizacijos yra tikrai aktyvios ir pilnos įdomiausių iniciatyvų. Kasmet kiekvienoje Vilniaus seniūnijoje kunkuliuoja kultūriniai, sporto ir edukaciniai renginiai. Tačiau pramoginiai renginiai tik viena BO pusė – visada lygiagrečiai vyksta daug diskusijų tiek su savo bendruomenių nariais ir kviestiniais savivaldos svečiais, organizuojami susitikimai su Vilniaus savivaldybės atstovais infrastruktūros, statybų, ugdymo įstaigų klausimais.

Vilniaus bendruomenių pirmininkai yra puikūs lyderiai, nuolat gilinantys savo žinias tiek savivaldos, tiek vadovavimo, organizavimo srityse, kadangi yra išvystyta stipri draugystė su kitomis Nevyriaubinėmis organizacijomis ir jos struktūromis.

Sąskrydžio metu kiekvienas dalyvis buvo pasitiktas labai šiltai ir draugiškai. Renginys vyko laive „Ryga“ plaukiant gražiąja Vilniaus upe Nerimi, klausant Lietuvos gidų sąjungos gidės Nijolės įdomių pasakojimų apie Vilniaus miesto istoriją. Nuostabi gyva saksofono muzika įrėmino gražius Vilniaus miesto peizažus, o atminčiai kiekvienas „Bendruomenės bendruomenėms“ dalyvis turėjo puikią galimybę pasidryti čia ir dabar nuotraukas!

Kasmetinio „Bendruomenės bendruomenėms“ sąskrydžio metu dalyviai susipažino vieni su kitais, dalinosi savo džiaugsmais ir rūpesčiais, gerąja patirtimi ir naudingais kontaktais.

Organizatoriai tikisi, kad 2022 metais dalyvių skaičius bus dvigubai didesnis negu šiais metais!

Didelis ačiū sąskrydžio svečiams ir draugams!

https://www.facebook.com/vbos.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist