Maistas

TV bokštas kviečia į vakarienę 180 metrų aukštyje esančioje terasoje (kainos nuo 36 eurų)

Vilniaus TV bokštas pirmą kartą per savo 40 metų gyvavimo istoriją kviečia lankytojus ant aukščiausio Lietuvos stogo ne tik grožėtis nuostabiausia Vilniaus panorama, bet ir skaniai pasimėgauti pietumis ar vakariene. 180 metrų aukštyje esančioje TV bokšto lauko terasoje įrengi penki staliukai, prie kurių gali prisėsti po du svečius.

„Iššūkių kupinoje dabartyje gimsta kūrybinės išeitys, kurios, su didele viltimi, turėtų lemti dalelę sėkmės ateityje. Kaip ir visi šios rinkos dalyviai, TV bokštas ieškojo efektyvių sprendimų, kaip išgyventi pandemiją ir optimaliai sumažinti jos pasekmes. Todėl ryžomės įgyvendinti šią unikalią, iki šiol tik mintyse turėtą idėją. Tikime, kad visuomenė, po išvargto griežto karantino, pagaliau galės vėl sugrįžti į būdingo gyvenimo ritmą ir leis sau patirti kur kas malonesnius išgyvenimus kaip, pavyzdžiui, jaukią vakarienę ant aukščiausio šalies stogo“, – sako Žaneta Bereznojienė, Vilniaus TV bokšto vadovė.

Kadangi vieta yra išskirtinė, tai ir apsilankymas TV bokšto kavinėje ant stogo reikalauja šiek tiek kitų procedūrų nei įprastose kavinėse. Pirmiausias, atvira terasa veikia tik esant palankioms oro sąlygoms. Jei lyja ar pučia gūsingas vėjas, į lauko apžvalgos aikštelę lankytojai nekeliami. Antra, būtina išankstinė Jūsų pietų ar vakarienės registracija:

 

„Unikali vieta reikalauja unikalių sąlygų. Bet patiriamos emocijos ir dar niekada neišgyventa patirtis užglaisto bet kokius procedūrinius niuansus. Nebūsiu labai originali šiuo atveju, bet tikrai geriau vieną kartą patirti, nei 100 kartų išgirsti“, – kalba TV bokšto vadovė.

Pasak Ž. Bereznojienės, kol kas TV bokšto kavinės ant stogo meniu – itin kuklus: du maisto rinkiniai, kuriais rūpinasi naujasis restorano „Paukščių takas“ virtuvės šefas. Vieno pasirinkimo kaina prasideda nuo 36 Eur.  Į šią kainą įeina ir pakilimo bilietas į TV bokšto atvirąją terasą.

Beje, Vilniaus TV bokšte planuoja pristatyti visuomenei dar kelis neregėtus projektus: „Turime kvapą gniaužiančią laiptinę, kurioje ketiname įrengti šviesų ir muzikos instaliacijas su artistų mini perfomansais tarp aukštų. Labai tikime, kad tai bus dar viena išskirtinė TV bokšto pramoga lankytojams“, – ateities planais dalijasi TV bokšto vadovė.

 

Dar vienas, unikalaus dydžio ir apimties projektas, lauktų tų, kurie norės įteikti aukščiausio dydžio ir šviesos dovaną ne tik savo artimiems žmonėms, bet visam Vilniui.

2020 metais atviroje TV bokšto aikštelėje per 4 veiklos mėnesius apsilankė beveik 10 000 lankytojų. Iki pandemijos, vidutiniškai per metus aukščiausią šalies statinį iš viso aplankydavo apie 130 tūkstančių lankytojų. 

Meniu

I PASIRINKIMAS (36-39 EUR): lašišos kepsnys, sūrio pyragas, kava arba arbata, sultys arba stalo vanduo.

 

II PASIRINKIMAS (36-39 EUR): antienos CONFIT, šokoladinis pyragas, kava arba arbata, sultys arba stalo vanduo.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button