Maistas

Sveiko maisto šventė 2018. Sapiegų parko grilis

Rugsėjo 29 d. įvyks kasmetinis tradicinis renginys „Sveiko maisto šventė“, kuris šiemet plečiasi ir keliasi į Vilnių. Sapiegų rūmų parke šiemet rengiama šventė, kurios tema „Grilis ir iškylos patiekalai“.

Visi svečiai yra kviečiami dalyvauti konkurse, suburiant savo komandą ir pateikiant patiekalus degustacijai. Taip pat renginio lankytojai kviečiami dalyvauti konkursinių patiekalų degustacijose, paskaitose apie sveiką mitybą, kūrybinėse dirbtuvėse vaikams bei maisto gaminimo dirbtuvėse suaugusiems. Renginio metu galėsite apsilankyti ir sveikatai palankaus maisto mugėje.

Vakare įvyks degustacinė vakarienė po atviru dangumi, kurioje bus galima paragauti įvairiausių išskirtinių bei sveikų augalinių patiekalų. Šiai vakarienei reikalinga registracija.

 

Konkurso dalyvių komandoms yra pateikiama keletas taisyklių:

  • Komandą turi sudaryti 2-5 nariai
  • Komanda padengia 2 stalus, iš kurių vienas – reprezentacinis komisijai, o kitas – svečių degustacijai.
  • Gaminami tik vegetariški patiekalai.
  • Komisija konkurso metu vertina stalų estetiką, serviravimą, atitikimą temai, receptus bei degustuoja patiekalus. Komandos pasirodo ant scenos, o kiekvienai komandai yra skiriama po 5 min. prisistatymui ir receptų pristatymui.
  • Konkursiniai stalai lieka kaip paroda šventės lankytojams, o degustacijai maistas yra dalinamas iš kitų indų nuo šalia esančio staliuko, kur maistas ruošiamas degustacijai vieno kąsnio porcijomis ir taip, kad žmonės galėtų valgyti rankomis. Degustacijai padėklai dalinami dviem etapais: 12.00 val. ir 13.00 val.

Renginio svečiai degustuodami turi pateikti taloną komandai, su kuriuo leidžiama degustuoti. Komisija renginio pabaigoje paskelbs nugalėtojus, kuriems bus įteikti specialūs apdovanojimai bendros komandų vakarienės metu.

Registracijos formas galima rasti čia: http://www.sveikuoliai.lt/renginys/sveiko-maisto-svente-2018-sapiegu-parko-grilis/

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/237817313498848/

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button