MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Crooked Nose & Coffee Stories
Nuotr.: Crooked Nose & Coffee Stories
Sostinės geriausieji

Vilniaus kavinė – tarp 50 geriausių Europoje

Portalas bigseventravel.com išrinko 50 geriausių kavinių Europoje. Į topą buvo renkamos kavinės iš visos Europos Sąjungos, įskaičiuojant ir Didžiosios Britanijos kavines. Topas buvo sudaromas taip, kad bent viena kavinė atsovautų kiekvieną ES šalį. Šio reitingo pagrindinės dedamosios buvo: 1,5 milijono skaitytojų nuomonė, kavos ekspertų nuomonė, atsiliepimai socialinėje erdvėje ir internetiniuose tinklalapiuose, straipsnių gausumas žiniasklaidoje.

„Crooked Nose & Coffee Stories“ Vilniuje tapo vienintele kavine iš Lietuvos, kuri pateko tarp 50 Europos geriausių. Reitingo sudarytojai teigia, jog ši vieta primena mados žurnalo fotostudiją, kurios atmosfera tave tiesiog įtraukia. Kavinės savininkai reguliariai organizuoja mokymus kavos tema ir siekia, kad kavos kultūra dar labiau plistų šalyje. Negana to, jie turi savo skrudinimo mašinas, kurių pagalba nevengia eksperimentuoti, todėl neretai atrandami unikalūs ir nauji skonių deriniai. Priminsime, jog ši kavinė įsikūrusi Šaltinių g. 20.

Tiesa, reitingo sudarytojai mielai priima pastabas, komentarus ir siūlymus, jei reitinge neatsirado būtent jūsų mylima kavinė.

„Big 7 Media“ savo turinį platina internetinėje ir socialinėje erdvėje, turi milijoninę auditoriją. Koncentruojasi ties įvairių patirčių, įspūdžių apie įvairias šalis, vietas, viešbučius, restoranus pristatymu savo auditorijai, kurios didžioji dauguma yra 18-34 metų amžiaus. Šio portal turinį neretai perspausdina ir tokie media gigantai kaip „Der Spiegel“, „Vogue“, „Lonely Planet“, „Business Insider” ar „Mail Online“.

Visą reitingą anglų kalba rasite čia

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Paskelbtas geriausių barų TOP100

Evaldas Činga

Paskelbtas 30 geriausių šalies restoranų Lietuvoje reitingas

Made in Vilnius

Kur rasti skaniausius ledus Vilniuje?

Donatas Andrijauskas

Kur rasti skaniausius mėsainius Vilniuje?

Donatas Andrijauskas

Kur galime rasti skaniausias ir sočiausias itališkas picas Vilniuje?

Donatas Andrijauskas

„Mint Vinetu“ įkūrėjas: užsienyje nieks nesuprastų, jei knygyne nebūtų vyno

LRT.lt

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika