Perkūnkiemyje praėjusiais metais pradėto statyti A+ klasės verslo centro „BH Meraki“  nuomininkų gretas papildė restoranų tinklas „iLunch“, su kuriais buvo pasirašyta nuomos sutartis. Anot restoranų tinklo atstovų, sprendimas įsikurti šiame verslo centre yra logiškas žingsnis, nes tiek verslo centro dydis, tiek jo koncepcija:  būti modernia, dinamiška vieta verslui – atitinka ir pagrindines restoranų tinklo vertybes. 

Būsimasis „iLunch“ įsikurs pirmajame verslo centro aukšte, visai greta atviros lauko terasos, 340 kv. metrų patalpose.

„Mums labai svarbu tai, kad iš esmės tikime šio verslo centro sėkme, o kartu ir reprezentuojame labai panašias vertybes tik skirtingose srityse. Kol kas galiu pasakyti, kad šiame objekte bent šiai dienai yra planuojamas įprastas „iLunch“ dienos pietų restorano konceptas, tačiau jau turime viziją ir planų dėl platesnio, įvairesnio maitinimo paslaugų paketo biurų darbuotojams, ties juo intensyviai darbuojamės. Planuojame, kad verslo centro ir restorano atidarymo dieną – tikrai bus naujovių, kurias pirmieji pamatys mūsų lankytojai“, – teigia „iLunch“ vadovas Aurelijus Jasevičius.

Verslo centro plėtotojai teigia, kad statybos darbai bus baigti ir pastatas atidarytas 2021 metų pradžioje. Būsimas pastatas atitiks tarptautinio BREEAM sertifikato kokybės ir tvarumo reikalavimus.

„Visuose savo projektuose, o ne išimtis yra šis, stengiamės vadovautis tvarumo principu, todėl kiekvieną savo verslo centro nuomininką matome kaip ilgalaikį partnerį. Lygiagrečiai visada stengiamės sukurti erdves, kurios verslams leidžia jaustis patogiai visomis prasmėmis. Labai džiaugiamės, kad mūsų vizijos sutapo ir gerai žinomas prekės ženklas bei tikrai stiprus verslas pasirinko mūsų verslo erdvių sprendimą“, – teigia verslo centrą plėtojančios bendrovės „BH Meraki“ vadovas Algirdas Vaitiekūnas.

Anot jo, verslo centrui ir jo darbuotojams kaip bendruomenei yra be galo svarbi galimybė turėti vietą, kur galima skaniai, greitai pavalgyti ir dar svarbiau – šviežiai pagaminto maisto dienos pietų metu.

Artimiausiu metu kompanija planuoja pranešti ir apie kitus nuomininkus, kurie įsikurs šiame verslo centre. Šiuo metu taip pat vykdomos aktyvios derybos.

Verslo centras plėtojamas adresu Eitminų g. 3 (Vilniuje), tai bus pastatas, kurio bendras plotas – beveik 16 tūkst. kv. metrų.

Septynių aukštų verslo centre bus įrengti inovatyvūs inžinieriniai sprendimai: pakeliamos grindys, drėkinimo sistema, veiks bendro naudojimo konferencijų salės, elektromobilių įkrovos stotelės, sudarytos sąlygos saugoti darbuotojų dviračius, darbuotojams bus skirta daugiau nei 400 automobilių saugojimo vietų.

Šios verslo erdvės išsiskirs ne tik itin konkurencinga kaina, bet ir viena didžiausių (daugiau nei 2000 kv. metrų) tokio tipo atvirų, lauke įrengtų erdvių darbuotojų ir bendruomenės poilsiui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist