Tortinės šeimininkė Eglė užaugo ant cukraus ir saldainių. Mat jos abu tėvai jau daugiau nei dvidešimt metų dirba šokolado fabrike. Tad meilė šokoladui ir saldumynams teka “Tortinės” šeimininkės Eglės venomis. Virtuvė jau nuo mažens buvo ta patalpa, kurioje Eglė praleisdavo daugiau laiko nei kitame kuriame kambaryje.

“Pamenu, mama daug gamindavo namie, kartu lipdydavome bandeles ir kurdavome įvairius saldžius šedevrus”, – pasakoja naujoji tortų karalienė. Mokyklos laikas konditerė visus – bendraklasius, draugus ir giminaičius – apdovanodavo pyragais, tortais ir saldumynais. 

Nors per plauką Eglė vos netapo žirgų fizioterapeute, jos likimas ją suvedė su hobiu ir pašaukimu – tortų ir saldumynų gamyba.

“Tortinė” – tai naujasis “Čiop Čiop” projektas, kuris išpildys visų smaližių norus ir svajones. Visų pamilti klasikiniai tortai pasirodys naujame amplua, o prie jų prisijungs ir nauji modernūs skoniai.

“Tortinėje” galite ne tik grožėtis stilingais, kruopščiai dekoruotais tortais, bet ir mėgautis įvairių skonių mini tortukais, pyragaičiais, sausainukais ar veganiškais desertais.
Tortai ir ne tiki, kurie tinka šeimai, bendradarbiams, mažiesiams smaližiams, giminaičiams, senjorams ir jaunavedžiams.

“Tortinė” adresas: Lakūnų g. 14B, Vilniuje (Šeimos aikštė 11)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist