Nauja vietelė

Senamiestyje atidarytas naujas baras, kur kasdien švenčiami Naujieji metai

Pasaulyje apstu įvairiausių barų, smuklių ar tiesiog užeigų, kurios stengiasi pritraukti lankytojus nebūtinai masindami įvairiausių gėrimų asortimentu. Tarp tokių galėtume priskirti ir pramoginius bei teminius barus, kurie kasmet sulaukia vis didesnio lankytojų dėmesio.

Pavyzdžiui, JAV mieste, Seatle, galite aplankyti barą, kurio pagrindinė tematika – cirkas: tiek maistas, tiek gėrimai atspindi būtent tokią nuotaiką. Šveicarijos Churo mieste rasite futuristinės tematikos atstovą. Rumunijos sostinėje Bukarešte galite apsilankyti „dviratininkų svajone“ laikomu baru „Bicicleta“, kur net krėslams panaudotos dviračių sėdynės. Taip pat pasaulyje galime rasti ledo, dribsnių, zombių ar net tualetinės tematikos barus.

Keliauti į užsienį nebūtina – pirmasis interaktyvus teminis baras jau sostinėje

Akivaizdu, jog dėl pandeminės situacijos kelionės į užsienį tapo itin komplikuotos ir kasdien besikeičianti padėtis valstybėse verčia planus pergalvoti vėl ir vėl, greičiausiai tokius barus galėsite aplankyti tik kitąmet. Vis dėlto nusiminti neverta, nes sostinės centre liepos mėnesį atidarytas naujas baras „Blitz Pėdutė“, kurio atitikmens Lietuvoje, galimai net visose Baltijos valstybėse nerasite. Šis baras – tai jungtinis Iliuzijų muziejaus ir Jamaikos hostelio baro projektas.

 

Kaip teigė projekto sumanytojai, norėta sukurti, ką nors naujo, išskirtinio ir, svarbiausia, tai, ko Lietuvoje dar nėra. Šis pramoginis baras įtraukia savo lankytojus, kurie tampa bendros atmosferos ir veiksmo dalimi.

Baro staliukai dekoruoti skirtinga tematika

Lankytojams įsijausti į nuotaiką padės ir skirtingai dekoruoti staliukai, kurie atspindės tam tikrą tematiką.

„Baro darbuotojai yra išskirtinės asmenybės, kurios turi teatro arba baro patirties. Vakaro metu darbuotojai vilki zuikio kostiumus – tai pagrindinis baro akcentas. Šis akcentas yra pasklidęs bare ir atsispindi atmosferoje, dekoracijose ir net meniu. Pagrindinis užkandis – morkos, kurias, bendraudami su maisto pristatymo įmonėmis, planuojame pristatyti ir į namus. Dalis dekoracijų, naudojamų bare, atkeliavo iš muziejaus „Absurdo“ ekspozicijos. Bare vietą taip pat rado ir vieno iš baro savininko kino kolekcijos dalis“, – barą „Blitz pėdutė“ pristato idėjos sumanytojai.

 

Bare – kas naktį Naujųjų metų fiesta

Baras pasižymi dar ir tuo, jog kiekvieną naktį čia yra švenčiami Naujieji metai: kabinamos šventinės dekoracijos, laikomasi išskirtinių tradicijų. Verta paminėti, jog vienu metu bare gali būti 25 žmonės, o, barui užsipildžius, durys uždaromos ir daugiau lankytojų nebepriima. Kaip sakoma, kas pirmesnis – tas gudresnis.

Tad šiuo metu puiki proga barą išmėginti be jokios rezervacijos ir išsirinkti jums patinkantį staliuką. Pasak baro įkūrėjų, ateityje planuojama priimti tik tuos lankytojus, kurie vietas rezervuosis iš anksto.

„Blitz pėdutės“ užkandžiai – morkos ir cukraus vata

Šio baro meniu galima rasti nealkoholinių gėrimų: šotų, šampano, baltojo bei raudonojo vynų iš Prancūzijos; konjako ir
armanjako, kurie puikiai papildo prancūziškų gėrimų liniją. Kiek nustebino ir netradiciniai baro užkandžiai – morkos ir cukraus vata. Bare laukiami klientai sulaukę 20-ies metų.

 

Baras dirba kasdien nuo 22.00 iki 2.00 valandos ryto. „Blitz pėdutėje“ tvyro lengvai maloni Naujųjų metų atmosfera, kur laukiami lankytojai su gera nuotaika, būriu draugų ir būti pasiruošusiems atšvęsti Naujuosius metus. Šioje vietoje kiekvienas gali pasijausti neribojamas, taip pat galima naudotis telefonais ir fotografuotis, kad kiekviena patirta „Naujųjų metų fiestos“ akimirka būtų įamžinta ir neužmiršta.

Vieta: Vokiečių g. 8
Darbo laikas: I-VII: 22.00 – 02.00
Facebook: BlitzPedute
Nuoroda: https://blitzpedute.lt
Telefonas: (8-601) 13845
E. paštas: [email protected]

Parengta bendradarbiaujant su „Blitz pėdutė“

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button