Nauja vietelėSenamiestis

Senamiesčio baras „Dream Bar“ pabudo naujame amplua (nuotraukos)

Garsiojo viešbučio „Stikliai“ pastate įsikūręs kokteilių baras „Dream Bar“, savo lankytojų laukia atsinaujinęs. Vis dėlto dažnas žmogus, išgirdęs žodį „Stikliai“, mano, kad ši vieta galimai per brangi jų kišenei. Mitas ar tikrovė? Pažiūrėkime, kaip ten yra iš tikrųjų.

„Dream Bar“ – vieta, kur sugrįžti norėsis vėl

„Visiškas mitas. „Stiklių” vardas mus įpareigoja išlaikyti kokybę ir stilių, o kainomis mus lenkia dauguma Vilniaus barų. Čia ir yra paradoksas, kad dauguma bijo užeiti į gražią, rafinuotą aplinką, kur gėrimai pilstomi į krištolines taures, o ne plastmasines, kur pro arkas galima matyti „Stiklių“ restoraną, o ne halės turgavietės prekyvietes. Kiekvienas, išdrįsęs užeiti, supras, kad turguje brangiau sumokėjo už stintas, nei pas mus už kokteilius“, – baru neabejoja jo vadovas Gytis Kavaliauskas.

Šiemet baras nusprendė pradėti nuo pokyčių, kuriems pasirinkta vasario 14-oji – įsimylėjusių diena. Kaip teigia baro vadovas, visas baras alsuoja meile ir seksualumu, jauki aplinka leidžia pasislėpti būnant pačiame Vilniaus senamiestyje.

 

Išrankiai publikai pasirinkimas nuo gyvos muzikos iki cigarų kambario

„Čia nekursuoja minios, čia retai žmonės užeina netyčia. Jei tu čia, reiškia tu žinai, ko atėjai. Mes visko persisotinusiai publikai norim duoti kažką tikro. Dėl to ir atidarymo metu, mes nekvietėm „svečių nuo viršelių”, grojo gyvas saksofonas, svečiai turėjo progą pabendrauti vieni su kitais ir su mumis pačiais. Pasikviesdami ne tik dj, bet ir gyvus atlikėjus kaip saksofoną, smuiką ir panašiai, barui norim suteikti gyvybės. Siekiame viduriuko tarp muzikinių scenų ir klubų, kur vyrautų gera atmosfera, kokteiliai, jaustum cigarų dūmus, kaljano kvapus ir girdėtum svečių pašnekesius. Jau spėjome suorganizuoti austrių ir šampano degustaciją, planuose yra idėjų kaip apjungti madų bei papuošalų prezentacijas. Jau dabar planuojame minėti moters dieną, nes aplink jas ir sukasi visas pasaulis. Tad kovo 7 dieną ruošiam renginį skirtą būtent joms“, – savo planais dalinasi Gytis.

Pasak jo, jie nenori būti nuobodūs ir sieks nuolatos keistis bei neturėti jokių sienų sau, nors senamiestyje sienos labai storos. Jie ypatingai didžiuojasi savo cigarų kambariu bei atnaujintu asortimentu, o cigarų nemėgstantiems – bus pasiūlytas kaljanas.

Barmenai noriai eksperimentuoja

Neabejingi šiam naujai atgimusiam barui tiek vietiniai, tiek užsienio svečiai, kurių teigimu baro kokteiliai išties verti dėmesio, o barmenai ne tik kūrybingi, bet ir mėgsta paeksperimentuoti: gali pagaminti ir kokteilius, kurie nėra nurodyti baro meniu. Aišku, baro lankytojai džiaugiasi, jog kokteilių kainos ir kokybės santykis ganėtinai draugiškas kišenei.

 

Akivaizdu, jog visada geriausia išbandyti patiems ir įvertinti, kaip ten yra iš tikrųjų. Baras „Dream bar“ laukia lankytojų nuo antradienio vakaro iki sekmadienio paryčių.

Pirmadienis: nedirba;
Antradienis: 19:00 – 1:00;
Trečiadienis: 19:00 – 1:00;
Ketvirtadienis: 19:00 – 1:00;
Penktadienis: 19:00 – 3:00;
Šeštadienis: 19:00 – 3:00;
Sekmadienis: nedirba.

Adresas: Gaono g. 7;
E-paštas: [email protected];
Telefonas: (8-672) 44 903.

 

Parengta bendradarbiaujant su „Dream Bar“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button