Jau dešimtmetį Lietuvoje veikiantis itališko maisto restoranas „Vapiano“ šią vasarą pasitiko su pokyčiais – Apeninų pusiasaliui būdingos virtuvės gerbėjai nuo šiol kviečiami į naują erdvę prekybos ir pramogų centre „Ozas“. Čia įgyvendinti lankytojų patogumui pritaikyti sprendimai – malonus aptarnavimas, įrengta atsipalaidavimui skirta erdvė su natūralių gėlių siena ir išplėstas valgiaraštis.

Pakeitė aptarnavimo modelį

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ pagal naujausią „Vapiano“ prekės ženklo koncepciją įrengto restorano kolektyvas pasiūlys vietoje gamintais makaronais, picomis ir salotomis mėgautis 150 vietų pagrindinėje salėje, o desertais ir kava – 30 vietų atsipalaidavimui skirtoje erdvėje. Patogiai pavalgyti ir pabendrauti vienai didelei šeimai ar, pagal karantino reikalavimus – draugų kompanijoms iki penkių asmenų, leis ilgi ąžuoliniai stalai.

„Modernus ir tuo pačiu paprastas restorano interjeras tiesiog kviečia praleisti daugiau laiko su artimaisiais, prie maisto paplepėti ir pasijuokti iš gyvenimiškų situacijų. Atrodytų, tuomet pamirštama ir visa gyvenimo skuba. Toks požiūris užkoduotas ir mūsų pavadinime, reiškiančiame „eik lėtai“ (va piano – it.)“, – restorano koncepciją pristato restorano vadovė Aidana Gasanova.

Visgi tokia pasaulėžiūra taikoma tik jau prisėdus prie staliuko su savo maistu. Atsisakius anksčiau naudotų magnetinių kortelių, neliko jokių eilių laukiant užsakymo – dabar norimą patiekalą užsisakę lankytojai iškart už jį sumoka ir gauna apie pagamintą maistą pranešantį gaviklį.

„Vietoje stovėjimo eilėje lankytojai iškart gali surasti sau patinkantį stalą ir prie jo patogiai įsitaisyti. Tai reiškia tik vieną – daugiau laiko artimiesiems“, – teigia „Vapiano“ atstovė.

Valgiaraščio pokyčiai ir erdvė geram laikui

Pokyčiai neaplenkė ir valgiaraščio – šviežių produktų naudojimą maisto gamyboje akcentuojantis restoranas prisitaikė prie sezoniškumo. Tad kas keletą mėnesių besikeičiantis patiekalų asortimentas priklauso nuo to, kas tuomet auga ūkininkų laukuose ar miškuose – smidrai, moliūgai, voveraitės ar kitos gėrybės.

„Nuolat pasiūlydami kažką naujo stengiamės atliepti kiekvieno lankytojo norus. Dėl to suteikėme ir galimybę patiems pasirinkti norimus priedus prie makaronų – ar tai būtų vištiena, ar karališkos krevetės, ar kiti norimi ingredientai. Mes į lankytojus žvelgiame kaip į gerus draugus, kuriems norime suteikti džiaugsmo pasirenkant maistą, mėgaujantis maistu ir siūlydami natūralumą“, – pasakoja A. Gasanova.

Prekybos ir pramogų centro „Ozas“ turto valdytoja Ina Augulienė teigia, „Vapiano“ restorano atidarymas suteiks dar daugiau pasirinkimo ne tik kur ilgiau pabūti su šeima ir draugais, bet atsikvėpti, kai užsukama tiesiog apsipirkti ar pramogauti.

„Įvairių patiekalų, užkandžių, desertų paragauti „Oze“ kviečia net 25 skirtingi restoranai, kavinės, ledainės, o „Vapiano“ bendrą situaciją tik dar labiau pagerins ir kvies visus, kuriems artima itališka virtuvė. Taip pat čia po siautulingų pramogų užsukančių pasistiprinti lauksime ir tėvelių su vaikais, kadangi restoranas gali pasiūlyti platų pasirinkimą iš vaikiško meniu. Kartu su sporto sirgalių traukos centru tampančiu gastrobaru „+++“, greitai duris atversiančiais restoranais „Grill London“ ir „Olive Kitchen“, rudenį užsukti pakviesiančiu pramogų centru „O‘Learys“, šis itališkos virtuvės restoranas prisidės prie to, kad kiekvienas žmogus rastų sau artimiausią skonį ir aukščiausią kokybę. Kad apsilankymas „Oze“ praeitų be rūpesčių, rūpinamės ne tik parduotuvių ir maitinimo vietų plėtra, bet ir saugumo priemonėmis – nuolat dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, visu pajėgumu veikia gerą oro kokybę padedančios užtikrinti vėdinimo sistemos, stebimi lankytojų srautai, tolygesniam lankytojų srautų pasiskirstymui ir pačių lankytojų patogumui prailgintas darbo laikas – darbo dienomis ir šeštadieniais veikiame iki 22 valandos, o sekmadieniais – iki 21 valandos“, – teigia I. Augulienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist