Nauja vietelė

Greit atsidarysiančio sporto baro merginomis fotosesijoje tapo žinomos gražuolės

Modelis Deimantė Andriuškaitė, krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja Giedrė Dzindzelėtaitė, dainininkė Viktorija Vaičaitė bei „Mis Europa 2017“ Marija Slušnytė, fotosesijoje įkūnijusios Vilniuje liepos mėnesį atidaromo pasaulyje žinomo sporto baro „Hooters“ merginas, patikino – tai joms buvo malonus išmėginimas.

Ne kartą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) viešėjusi ir dirbusi D. Andriuškaitė pasakojo, jog jai įsijausti į „Hooters“ pasaulį buvo lengviau, nes tai, kokiu principu veikia ši populiari vieta, jai ne kartą teko matyti savo akimis.

„Sužavėjo ten pastebimas familiarumas, kai padavėja, priėjusi prie staliuko pasiteirauja, kaip praėjo diena ar už kokią komandą sergame. Taip pat esu mačiusi, kaip dažnai klientai nori nusifotografuoti su išvaizdžiomis ir besišypsančiomis „Hooters“ merginomis – būtent dėl to jos dažnai tampa ne tik padavėjomis, bet ir fotomodeliais!“, – kalbėjo D. Andriuškaitė.

 

Ji džiaugiasi, kad ir Lietuvoje atsiras tokia vieta, kurioje padavėjos tiksliai žinos, kas yra gracija bei grakštus ėjimas. „Kai pirmą kartą sužinojau, kad „Hooters“ Las Vegase rengia savo „Mis Hooters“, maniau, kad tai tik vietinės reikšmės renginys, tačiau likau labai nustebinta pamačiusi, kokio lygio šou šis prekinis ženklas sukuria kasmet“, – teigė „Mis Europa 2017“ M. Slušnytė.

Anot jos, pačioms gražiausioms „Hooters“ merginoms, į Las Vegasą pakviestoms iš viso pasaulio, tenka tokio paties lygio išmėginimai kaip „Mis Pasaulis“ ar „Mis Visata“ konkursuose.

„Kadangi pati dalyvavau ir laimėjau „Mis Europa 2017“, puikiai žinau, kiek jėgų ir energijos pareikalauja tokie konkursai. Tikiuosi, mūsų lietuvaitėms „Mis Hooters“ rinkimuose pasiseks laimėti ne vieną titulą“, – su šypsena kalbėjo tituluota gražuolė.

 

Prieš keletą metų „Hooters“ restorane JAV vakarieniavusi dainininkė V. Vaičaitė atkreipė dėmesį ne tik į padavėjų grožį ir komunikabilumą, bet ir gebėjimą dainuoti, rengti mini pasirodymus scenoje, šokti. „Patikėkite manim – dar niekur nemačiau tokių drąsių, iškalbingų ir dainingų merginų padavėjų! Aptarnavimas tiesiog pribloškė profesionalumu bei maloniu bendravimu, o kai po vienų NBA krepšinio rungtynių merginos užtraukė „We Are The Champions“, likau be žado“, – sakė V. Vaičaitė.

„Kadangi pati esu krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja, puikiai suprantu, koks svarbus sportas yra mums, lietuviams. „Hooters“ merginos lygiai taip pat myli sportą ir, kiek žinau, per kiekvienas rungtynes emocingai serga už savo mylimas komandas, o po didžiųjų pergalių džiaugsmingai pasveikina visus baro lankytojus“, – teigė Kauno „Žalgiris“ šokėja G. Dzindzelėtaitė.

„Hooters“ Lietuvoje įkūrėjos Gintarės Songailės teigimu, nuo liepos mėnesio Vilniaus gatvėje įsikūrusioje įstaigoje netils sporto rungtynių garsai, o ore visuomet tvyros skanių keptos vištienos sparnelių kvapas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button