Nauja vietelė

„Akropolyje“ atidarytas naujas sporto baras-restoranas: 70 ekranų, interaktyvus boulingas ir stalo kerlingas

Pirmają Lietuvos rinktinės pergalę Pasaulio krepšinio čempionate vilniečiai ir miesto svečiai stebėjo bei šventė sekmadienį sostinėje atidarytame naujame sporto bare ir restorane „O‘Learys“. Pirmasis jau daugiau kaip 30 metų sėkmingai plėtojamo tarptautinio tinklo „O’Learys“ baras-restoranas Lietuvoje atveria galimybes sporto sirgaliams stebėti įvairiausių sporto šakų rungtynes per 70 čia įrengtų ekranų, išbandyti aktyvias pramogas, tarp kurių – tokios naujovės šalyje kaip interaktyvus boulingas ir stalo kerlingas, bei mėgautis amerikietiškos virtuvės patiekalais 350 svečių talpinančiame restorane.  

„O’Learys“ sporto baro koncepcija skirta vienyti visus sporto fanus. Čia laukiami įvairiausių sporto šakų sirgaliai. Techniškai turime galimybę pasiekti apie 300 viso pasaulio televizijos sporto kanalų – transliuoti nuo populiariausio krepšinio ir futbolo iki smiginio ir sniego tinklinio varžybų. Taip pat bendradarbiaujame su šalyje veikiančiomis sporto federacijomis, siekdami objektyviai įvertinti ir tenkinti sporto gerbėjų poreikius“, – sako „O’Learys“ frančizės savininkės „Apollo Group“ vadovas Lietuvoje Tadas Račkauskas. Pavyzdžiui, sporto baro ir restorano atidarymui pasiektas susitarimas su vienu daugiausia patirties turinčiu sporto komentatoriumi Vaidu Čeponiu, kuris rengia reportažus iš Pasaulio krepšinio čempionato specialiai „O’Learys“ komunikacijai soc. tinkluose. Čia taip pat skelbiami sporto transliacijų tvarkaraščiai.

Sostinės prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrusiame 2000 kv. m. plotą užimančiame sporto bare ir restorane lankytojai gali ne tik stebėti sporto transliacijas, bet ir rinktis iš 20-ies skirtingų pramogų – nuo jau pamėgtų virtualios realybės žaidimų, smiginio iki visiškai unikalaus stalo kerlingo „Shuffleboard“ bei interaktyvaus boulingo. „Pirmieji Baltijos šalyse įdiegiame specialiai boulingo centrams sukurtą rezultatų ir žaidimo valdymo sistemą SYNC, kuri, pirmiausia, praturtina žaidžiančiųjų patirtis, nuo galimybės rinktis skirtingas žaidimo tematikas iki interaktyvių projekcijų, leidžiančių pelnyti papildomų taškų“, – sako T. Račkauskas. Pasak jo, įdiegta sistema taip pat skirta efektyviai valdyti ryšius su klientais – ji analizuoja lankytojų informaciją, padeda identifikuoti jų poreikius bei pasiūlyti efektyvius sprendimus, taip pat – administruoti personalo darbą. 

Stebintys sporto transliacijas bei kitaip pramogaujantys „O’Learys“ svečiai gali užsisakyti maisto čia pat įrengtame restorane. Jo meniu sukurtas puoselėjant visą tinklą jungiančią ir pirmąjį sporto barą 1988 m. jo steigėjus švedą Joną Reinholdsson’ą ir bostonietę Anne O’Leary atidaryti įkvėpusią Bostono dvasią. Šiame, viename seniausių JAV miestų, ypatingai jaučiama, jog čia susimaišiusios viso pasaulio tautos. Restorane siūlomi klasikiniai amerikietiški ir „Tex Mex“ patiekalai, taip pat – patiekalai, tinkantys veganams ir vegetarams. Dirbti, laikantis unikalių receptūrų, veiklos pradžioje Lietuvos „O’Learys” virtuvės komandai padeda šefai iš Švedijos ir Estijos.

Vilniuje atidarytas „O’Learys“ – ketvirtoji tinklo pramogų vieta Baltijos šalyse. Pirmoji duris atvėrė prieš kiek daugiau nei metus, 2018-ųjų birželį, Estijos sostinėje Taline. Prekybos centre „Kristiine“ įrengtas sporto baras-restoranas praėjusiais metais išrinktas inovatyviausiu frančizės savininku visame „O’Learys“ tinkle. Dar vienas šio tinklo sporto baras-restoranas Estijoje veikia Tartu mieste. Šiais metais, balandį, „O’Learys“ atidarytas kaimyninėje Latvijoje, Rygoje, tuo pat metu darbą pradėjusiame prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Iš viso šiuo metu Skandinavijos ir Baltijos šalyse, taip pat Belgijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Turkijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Singapūre, Kinijoje ir Vietname veikia daugiau nei 130 „O’Learys“ pramogų vietų. 


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

18 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
win
win
1 metus

po 1 alaus pasieme, sirgaliai 😀 😀
eco rezimas, bbd as su tokiais lankytojais ;DD
xavciko isvis neperka tik alaus , taupo

SadOneAbove
SadOneAbove
1 metus
Atsakinėti į  win

Ne visi alkoholizmu kaip sportu užsiiminėja, o kad jau taip intensyviai skaičiuoji už kitus jų išlaidas, skamba kaip tavo asmeninė problema

Back to top button