Balandžio 24 d., antradienį, 19 valandą restorane „Amandus“ vyks jau septintoji vakarienė, 50% sumos už vakarienę bus skiriama LRK savanorių atrankai, rengimui ir mokymams.

Aukštosios virtuvės meistras Deivydas Praspaliauskas bendradarbiauja su humanitarine organizacija Lietuvos Raudonasis Kryžius ir nuo 2017 metų spalio mėnesio drauge rengia degustacines vakarienes. Raudonajam Kryžiui buvo skirta 50 proc. per jas gautos sumos – 2835 eurai. Už juos rengiami savanoriai, vienišus senelius lankantys namuose – kur viskas įprasta, sava, pažįstama.

„Labai džiaugiamės restorano „Amandus“ ir jo svečių indėliu ir pasirinkimu prisijungti prie mūsų misijos – pagalbos vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms, – sakė Gintarė Guzevičiūtė, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus generalinė sekretorė. – Bendravimas yra nedidelė, bet labai svarbi pagalba. Ji leidžia seneliams jaustis reikalingais, taip praskaidrinama jų diena – mažinamas vienišumo jausmas.“

Pasak D. Praspaliausko, kiekvienas turėtų prisidėti prie socialinių projektų tam, kad ilgainiui visa šalis galėtų džiaugtis mažėjančia socialine atskirtimi. Labdaringa veikla pats virtuvės meistras domisi dar nuo studijų laikų, kai Kopenhagoje dalyvavo renkant lėšas nepasiturinčioms Afrikos šeimoms.

„Tada pirmą kartą pajutau, kad neturi būti stebuklingas, neturi būti turtingas, neturi būti ir visagalis, kad galėtum būti socialiai atsakingas, – dalijosi įspūdžiais D. Praspaliauskas. – Raudonąjį kryžių, visų pirma, pasirinkau, nes ši organizacija jau yra struktūrizuota ir bendradarbiaujant su jais, nebereikia tikrinti ar stebėti, kad veikla vyktų sklandžiai. Manau, kad ir LRK, ir aš pats turim didelių siekių, tad veikdami išvien galime įgyvendinti kur kas daugiau!“

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/379660555866836/?active_tab=discussion

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.