MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Maistas

Lietuvos gastronomijos forumas kviečia į antrąjį susitikimą

Šiemet spalio 15 – 16 dienomis LITEXPO rūmuose kviečiame susitikti išskirtinėje restoranų verslo atstovų ir profesionalų konferencijoje. Lietuvos gastronomijos forumas – tai antroji Lietuvoje rengiama konferencija, kuri yra skirta ne tik tiems, kurie sėkmingai plėtoja šį verslą,  bet ir  gastronomija besidomintiems ar siekiantiems prisijungti prie šios verslo srities.

Antrojo Forumo tema – ,,Daugiakultūriškumas – naujosios lietuviškos gastronomijos pamatas”. Renginio metu dalyviai sieks atskleisti savo lankytojams įvairiausių Pasaulio bei Europos šalių gastronomijos patirtį, tradicijas ir tai, kokią reikšmę visa tai turi Lietuvos gastronomijos tradicijai. Įdomu tai, kad renginio metu taip pat bus siekiama apibrėžti Lietuvos moderniosios virtuvės tolimesnes vystymosi kryptis.

Lietuvos gastronomijos forumo tikslas yra skleisti žinią Lietuvai bei pasauliui apie tai, kad dėl savo geografinės padėties bei plataus kultūriškumo ir papročių, iki šių dienų išlikome labai įvairialypiai gastronomijoje. Renginio dalyviai turės puikią galimybę iš profesionaliausių įvairių šalių gastronomijos srities atstovų išgirsti ir surasti atsakymą į klausimą – kas yra naujoji Lietuviška virtuvė?

Kviečiame visus lankytojus pasimėgauti gastronomijos menu bei forumo metu pasiklausyti, kaip pasaulinio pripažinimo sulaukę užsienio gastronominio pasaulio profesionalai, geriausi Lietuvos šefai, gastronomijos bei vyno ekspertai dalinsis savo žiniomis bei patirtimi. Svarbu pabrėžti tai, kad pranešimus bei demonstracijas ves restoranų virtuvės šefai, įvertinti žymiojo Michelin gido žvaigždutėmis.

Platesnė informacija apie renginį: www.gastronomijosforumas.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

12 įspūdingų restoranų Lietuvoje, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai

Made in Vilnius

Naujamiestyje duris atvėrė nauja sveiko maisto gaminimo studija „Good Food Studio“

Made in Vilnius

„Akropolyje“ atidarytas naujas meksikiečių restoranas

Made in Vilnius

Nauji „iLunch“ restoranai kursis dar dviejuose verslo centruose

Evaldas Činga

Greito maisto restoranas „Burger King“ įsteigė įmonę Lietuvoje

BNS

Populiarūs šefai: vilniečiai per mažai valgo vaisių ir daržovių

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika