MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Maistas

Lapkričio 3 – pasaulinė sumuštinių diena

Jų istorija prasidėjo dvi duonos riekes sudėjus kartu su sūdytos jautienos gabalėliu, o šiandien tu gali į juos sudėti įvairiausius ingridientus. Apie ką visa tai? Be abejo, apie sumuštinius! Lapkričio 3-iąją dieną Subway švenčia Pasaulinę sumuštinių dieną! Subway restoranai Lietuvoje naudojasi šia proga pristatydami išskirtinį pasiūlymą: du sumuštiniai už vieno kainą!

Toks sumuštinis, kokį mes dabar žinome, buvo išrastas grafo Džono Montagu (John Montagu). Sumuštinio pavadinimas anglų kalboje „sandwich“ – (sendvič) kilo iš D. Britanijoje esančio Sandwich miestelio, kuriame grafas ir gyveno. Montagu buvo gobšus azartinių lošimų mėgėjas: jis galėdavo valandų valandas žaisti kortomis, niekada nenorėdamas atsitraukti nuo lošimo stalo. Netgi pavalgyti! Vieną dieną savo liokajaus paprašė greito užkandžio, kuris neišteptų jo rankų: sūdytos jautienos gabaliukų tarp dviejų duonos riekių. Tai buvo 1762 – ieji metai, o šių laikų sumuštinis atrodo beveik taip pat.

Sumuštinių valdovas

Sumuštiniai yra lengva, patogi mūsų kasdieninės mitybos dalis. Pusryčiams, pietums ar vakarienei. Namuose, darbe ar mokykloje. Subway restorano veikimo principas leidžia lankytojams susikurti tokius sumuštinius, kokių jie nori. Lankytojai gali pasirinkti iš plataus ingredientų asortimento, įvairiausios mėsos bei vegetariškų sumuštinių pagrindų, viską vainikuojant šviežiomis daržovėmis. Kiekvienas Subway restoranas šviežiai kepa duoneles kas 4 valandas! Prekinis ženklas kas tris mėnesius atnaujina savo meniu, pasiūlydamas išskirtinius sezoninius sumuštinius! Paskutinį 2018 – ųjų metų ketvirtį Subway siūlo Barbekiu plėšytos kiaulienos sumuštinį – sultinga kiaulieną prisotintą dūmingo barbekiu padažo. Puiki proga jo paragauti minint Pasaulinę sumuštinių dieną.

Pirk vieną sumuštinį, antra gauk nemokamai!

Pasaulinė sumuštinių diena kilo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Subway gimtinėje. Pirminė šios šventės idėja – pamaloninti lankytojus padovanojant jiems antrą sumuštinį! Tik lapkričio 3 – iąją dieną, visi Subway restoranai Lietuvoje kviečia pasinaudoti viliojančiu pasiūlymu: pirkdami bet kurį 15 cm ilgio sumuštinį, antra tokį pat ar pigesnį gausite nemokamai.

Lietuvojos Subway restoranuose ši šventė minima pirmą kartą. Visus kviečiame apsilankyti SUBWAY restoranuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šakiuose, Kėdainiuose.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Beigelių krautuvėlė” – švenčia 3-ią gimtadienį

Evaldas Činga

„Foodout.lt“ pasitraukimas išaugino konkurentų „Wolt LT“ ir „Lėkštės“ pardavimus

BNS

„Vilnius Coffee Festival 2019“ kvies atrasti daugiau nei 800 kavos veidų

Evaldas Činga

„Vegfest LT“ vasaros festivalyje – ir Sveikatos zona

Evaldas Činga

Kur pusryčiauti savaitgalį? Vėlyvų pusryčių gidas Vilniuje

Made in Vilnius

Jaunųjų šefu restoranui Grill London sukurtas patiekalas dovanojo beveik 4000 eurų paramą

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika