Maistas

Jaunųjų šefu restoranui Grill London sukurtas patiekalas dovanojo beveik 4000 eurų paramą

Jau baigėsi SOS vaikų kaimų ir Grill London socialinis  projektas – Jaunieji šefai. Du SOS vaikų kaimo vaikai išmėgino savo jėgas gaminant profesionalų maistą ir kartu su šefais sukūrė naujieną restorano lankytojams – befstrogeną. Vaikai visą mėnesį su nekantrumu laukė rezultatų ir ar jų patiekalas patiks restorano lankytojams.

Restorano visa komanda aktyviai pasakojo apie šią iniciatyvą, siūlė pasirinkti vaikų darytą patiekalą. Lankytojai savo pietų ar vakarienės metu mielai rinkosi vaikų patiekalą ir negailėjo pagyrimų.

Norime pasidžiaugti, kad per mėnesį buvo parduota net 1875 patiekalų.  Tiek žmonių prisidėjo, kad vaikai galėtų turėti saugią ateitį. SOS vaiku kaimo vaikams bus suteikta 3750 eurų parama, nes nuo kiekvieno patiekalo 2 eurai buvo skirti vaikams. Visa suma bus skirta vaikų mokymams, tinkamam užimtumui ir žinoma tolimesniems Dianos ir Ryčio kulinarijos mokymams. Dianos ir Ryčio svajonė mokėti gaminti valgyti profesionaliai bus įgyvendinta.

 

„Paramos fondui SOS vaikų kaimams labai svarbus visuomenės palaikymas, nes tik kartu galime keisti vaikų gyvenimus. Mums labai svarbu, kad įmonės prisideda ne tik finansiškai, bet kad kartu galime kurti projektus prie kurių gali prisidėti Lietuvos visuomenė. Todėl kviečiame socialiai atsakingas įmones, padėti vaikams panaudojus jų verslo struktūrą ar darbuotojų patirtį.“ Sako SOS vaikų kaimų vadovė, Liudovika Pakalkaitė.

Ačiū, kiekvienam, kuris prisidėjo keičiant vaikų gyvenimus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button